Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka traktorek John Deere 111- Skrzynia, brak biegów do przodu.

orzech9995 23 Jun 2012 17:00 7812 6
 • #1
  orzech9995
  Level 10  
  Witam znawców tematu, jeżeli ktoś z was mógłby podpowiedzieć co mogło się uszkodzić i jak się za to zabrać to byłbym wdzięczny. Dziś kosiłem trawę traktorkiem i wszystko było w należytym porządku do póki nie napotkałem przeszkody która unieruchomiła traktorek, ale koła dalej kręciły w przód. Po ciężkim (jak napotykała opór to nie można było zmienić biegu) wrzuceniu wstecznego udało się cofnąć ale biegi w przód przestały wchodzić! Jednak wsteczny został. Moje pytanie czy te objawy wskazują na mega remont lub wymianę skrzyni? Proszę o pomoc i opisy naprawy dziękuje z góry.
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  orzech9995
  Level 10  
  Nie mogę na tą chwilę podać producenta skrzyni będe wymontowywał ją w poniedziałek. Wracając do tematu wcześniej było już coś na rzeczy. Przy pierwszym biegu jechała normalnie jeżeli został wbity wyższy bieg potrafiła znależć luz między biegami podczas szarpnięcia.

  Dodano po 2 [godziny] 30 [minuty]:

  Skrzynia Peerlees 820 tak jak pisałeś
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  orzech9995
  Level 10  
  Witam, okazało się że to te klucze, które przedstawiłeś na rysunku. Dziękuje bardzo za pomoc, kiedy flaszkę pijemy? Tak na marginesie, bo siedzę jeszcze w domku, gdzie je będę mógł dostać? Pewnie na zamówienie, bo w zwykłym spożywczaku nie będzie:( jeszcze raz dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
 • #7
  orzech9995
  Level 10  
  O to trochę drogo, za tą kwotę mógłbym na nowo ułożyć życie. Nie ma zamienników? Moim zdaniem cena adekwatna, to 50zł. No trudno, biednemu zawsze wiatr w oczy ;) trzeba zamówić. Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz.