Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka traktorek John Deere 111- Skrzynia, brak biegów do przodu.

orzech9995 23 Jun 2012 17:00 7812 6
    orzech9995
    Level 10  
    Witam znawców tematu, jeżeli ktoś z was mógłby podpowiedzieć co mogło się uszkodzić i jak się za to zabrać to byłbym wdzięczny. Dziś kosiłem trawę traktorkiem i wszystko było w należytym porządku do póki nie napotkałem przeszkody która unieruchomiła traktorek, ale koła dalej kręciły w przód. Po ciężkim (jak napotykała opór to nie można było zmienić biegu) wrzuceniu wstecznego udało się cofnąć ale biegi w przód przestały wchodzić! Jednak wsteczny został. Moje pytanie czy te objawy wskazują na mega remont lub wymianę skrzyni? Proszę o pomoc i opisy naprawy dziękuje z góry.
    User removed account
    User removed account  
    orzech9995
    Level 10  
    Nie mogę na tą chwilę podać producenta skrzyni będe wymontowywał ją w poniedziałek. Wracając do tematu wcześniej było już coś na rzeczy. Przy pierwszym biegu jechała normalnie jeżeli został wbity wyższy bieg potrafiła znależć luz między biegami podczas szarpnięcia.

Dodano po 2 [godziny] 30 [minuty]:

Skrzynia Peerlees 820 tak jak pisałeś
    User removed account
    User removed account  
    orzech9995
    Level 10  
    Witam, okazało się że to te klucze, które przedstawiłeś na rysunku. Dziękuje bardzo za pomoc, kiedy flaszkę pijemy? Tak na marginesie, bo siedzę jeszcze w domku, gdzie je będę mógł dostać? Pewnie na zamówienie, bo w zwykłym spożywczaku nie będzie:( jeszcze raz dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
    orzech9995
    Level 10  
    O to trochę drogo, za tą kwotę mógłbym na nowo ułożyć życie. Nie ma zamienników? Moim zdaniem cena adekwatna, to 50zł. No trudno, biednemu zawsze wiatr w oczy ;) trzeba zamówić. Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz.