Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Okipage 8iM - drukuje tylko pas około 5 cm od krawędzi.

15 Jan 2005 15:10 992 4
  • Level 19  
    W/w drukarka drukuje mi tylko pas około 5 cm od krawędzi reszta to biała kartka. Czy to jest wina listwy ledowej. Wszystko czyściłem. Czy można jakoś sprawdzić tą listwę.

Ostrzeżenie #1 - nie przestrzeganie regulaminu: pkt 3 (Nie akceptujemy tematów w stylu "pomoc", "problem") i regulamin pkt 8 (Użytkownik jest zobowiązany do wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceń określonych przez moderatora np. poprawienie tematu, jego treści (Administratorzy lub Moderatorzy mają prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia lub wydania instrukcji.)
  • Level 14  
    ledy można wstawić do innego urządzenia i sprawdzić ,zamieniałeś bębny celem wykluczenia bębna, a może masz brak toneru.
    P.S czy tekst drukowany przechodzi monotonnie w biel czy jest odcienty równiutko jak od linijki? bo jeżeli jest odcięty to masz ptoblem z ledami a na ledy z tego co pamientam to oki daje wieczystą gwarancję czyli są na gwarancji.
  • Level 19  
    Problem w tym że nie mam drugiej takiej podobnej drukarki żeby coś podstawić. Toner jest i to oryginalny. Odcina obraz jak od linijki, ale kilka razy drukarka wydrukowała pozostałą część ale prawie niewidoczną. W tej chwili robi 100 na 100 tylko wydruk na 5 centymetrach reszta białe kartki.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Od jakiegoś czasu listwy LED są na wieczystej gearancji.. zgłoś to do oki (0 800 12 00 66) dowiesz sie czy podlega to gwarancji..

PS zmień temat (pkt 3 regulaminu) jeśli ja będe musiał to zrobić, zrobie to jutro dodatkowo przyznając ostrzeżenie # 1
  • Level 19  
    Ok dzięki