Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kserokopiarka Ricoh Aficio c5560, ustawienie Fiery E-7000

23 Jun 2012 22:12 1760 3
  • Level 10  
    Kserokopiarka Ricoh Aficio c5560 z Fiery E-7000 drukuje z Worda i PDF-a obrazem do dołu ( wydruki 1-stronne). Czy można ustawić aby drukowała obrazem do góry.
    Z tacy ręcznej gruby karton wychodzi obrazem do góry.
  • Level 24  
    Jak sam zauwazyłeś mozna wybierajac taca ręczna i papier gruby. W przeciwnym wypadku masz wydruk do dołu to tzw ochrona wydrukowanego dokumentu, jak dla mnie bezsensu przy dwustronnym wydruku i tak widac co jest wydrukowane.
  • Level 10  
    Jak ustawić Ricoh Aficio c5560+ fiery .
    Mam projekt A4 i chce wydrukować na grubym papierze-kaseta ręczna. Papier muszę włożyć A4R .Jeśli włożę A4 papier się zatnie a nieutrwalony obraz jest poziomo.
    Przy kserowaniu dokument A4 , gruby papier -kaseta ręczna. Papier mogę włożyć A4. Tu jest tak jak powinno.

Czy można ustawić maszynę aby drukować na zwykłym papierze obrazem do góry ( teraz na sortownicy układa się obrazem do dołu)- wydruki jednostronne.

Jakie modele drukują obrazem do góry ( szybsze niz 50kopi/min-kolor)
  • Level 20  
    piotr_krak wrote:
    Jak sam zauwazyłeś mozna wybierajac taca ręczna i papier gruby. W przeciwnym wypadku masz wydruk do dołu to tzw ochrona wydrukowanego dokumentu, jak dla mnie bezsensu przy dwustronnym wydruku i tak widac co jest wydrukowane.

Wydruk ułożony tekstem do dołu niema na celu ochrony wydrukowanego tekstu, tylko jak zabierzesz wydrukowany komplet to na górze masz pierwszą stronę a nie ostatnią

Dodano po 11 [minuty]:

kanon wrote:
    Jak ustawić Ricoh Aficio c5560+ fiery .
    Mam projekt A4 i chce wydrukować na grubym papierze-kaseta ręczna. Papier muszę włożyć A4R .Jeśli włożę A4 papier się zatnie a nieutrwalony obraz jest poziomo.
    Przy kserowaniu dokument A4 , gruby papier -kaseta ręczna. Papier mogę włożyć A4. Tu jest tak jak powinno.

Czy można ustawić maszynę aby drukować na zwykłym papierze obrazem do góry ( teraz na sortownicy układa się obrazem do dołu)- wydruki jednostronne.

Jakie modele drukują obrazem do góry ( szybsze niz 50kopi/min-kolor)

Przy korzystaniu z tacy ręcznej możesz używać papieru do 256g. Wydruk wtedy jest zawsze tekstem do góry /tylko papier gruby i folia/. Przy innych tekstem do dołu.
    Na normalnym papierze wszystkie modele mogą drukować tekstem do góry lub do dołu. Wybierasz to w sterowniku drukarki