Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co wybrać? Bosch czy LG Direct Drive?

24 Jun 2012 10:48 4445 4
  • Level 8  
    Witam,
    Przymierzam się do zakupu pralki- dobrej i możliwie najtańszej.
    Zdecydowałam się już właściwie na pralkę Boscha WAE (konkretny model jeszcze nie wybrany), jednak znajomy, który niedawno tez kupił pralkę bardzo polecał LG z direct drive, sugerując sie swoimi odczuciami jak i opiniami w internecie.
    No i mam zagwozdkę, którą mam nadzieje pomożecie mi rozwiązać. Co wybrać i który model najlepiej. max 1300zł.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 20  
    Bosch WAE lub jakaś wyższa seria. LG odpada
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    ~wac wrote:
    LG odpada

Podaj argumenty! Znam użytkowników pralek LG DD i są zadowoleni. Więc co według ciebie te pralki dyskwalifikuje?
  • Level 20  
    Ja też mam znajomych ,którzy używają pralki LG i również są zadowoleni.W dzisiejszych czasach większość klientów szuka pralki ,żeby jak najdłużej służyła. Porównanie Boscha z koreańską technologią było x-razy przerabiane na tym forum.Proponuje trochę poszukać ,a wszystko będzie jasne .Zawsze może się trafić wadliwy model z każdej firmy.
    Bosch jest napewno lepszy i łatwiejszy w naprawie.
  • Level 18  
    naci0r wrote:
    Witam,
    Przymierzam się do zakupu pralki- dobrej i możliwie najtańszej.
    Zdecydowałam się już właściwie na pralkę Boscha WAE (konkretny model jeszcze nie wybrany)

Ja bym obstawał właśnie przy tym wyborze.
    Model WAE 20164 mam i ogólnie pralki tej marki polecam. Mój model akurat jest prosty o obsłudze, nieskomplikowany, mało bajerów, więc i cena nie wygórowana, jak na Boscha.

Dodano po 1 [minuty]:

~wac wrote:

Bosch jest napewno lepszy i łatwiejszy w naprawie.

I tej dewizy się trzymałem przy wyborze pralki :D