Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skrzynia aktywna ltc BX 110-41A Nowa pierdzi, cicho gra

roley 24 Cze 2012 11:14 1296 1
  • #1 24 Cze 2012 11:14
    roley
    Poziom 8  

Witam moim problemem jest to iż aktywna skrzynka podłączona raczej prawidłowo +12v prosto z aku, masa z bagażnika i kabel remote z radia, wiadomo 2x rca sygnał z radia kablem dostarczonym wraz ze skrzynką, myślę że te kable nie są kierunkowe bo tylko tego nie sprawdziłem, a problem jest taki, że nie zależnie od tego czy ustawię skrzynkę na maxa czy na minimum głośnik ledwo drga i gra cicho, przy tym, strasznie zniekształcając dźwięk, po prostu pierdzi, jak z głośnię na wolum na skrzynce i radiu gra głośniej, ale i tak zniekształca, czy powód to zepsuty wzmacniacz (jest na mosfecie), czy istnieje szansa że ja coś robię nie tak, czy raczej skrzynka jest walnięta i od razu ją reklamować? jak pisałem wcześniej podłączona jest z liniowego wyjścia z radia chinch, nie próbowałem podłączać pod wejście wysokiego sygnału z głośników, ale myślę że to nie robi różnicy ma grać i już, podpinałem też inne radio, w celu wyeliminowania jego błędu, może ktoś zna tego typu skrzynkę i wie jak powinna działać prawidłowo.

0 1
  • #2 24 Cze 2012 11:50
    powalla
    Moderator CarAudio

Pisales do sprzedawcy tego bubla? Moze od tego zacznij .

0