Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xsara Picasso, Citroen, 2000 2,0 HDI Alarm wariuje

aaneemoo 24 Jun 2012 22:35 3613 3
    aaneemoo
    Level 9  
    Witam zwracam się do Was z problemem alarmu firmy Texalarm e11 który jest zainstalowany fabrycznie w mojej Xsarze Picasso 2000 rok 2,0 HDI. Zaczęło się to objawiać najpierw zamykaniem centralnego od razu po otwarciu, czyli otwieram auto z pilota po czym od automatycznie się zamyka po kilku sekundach. W sobotę podczas chłodzenia turbiny silnik się po prostu sam wyłączył. Wymieniłem baterię (o co chodzi z reinicjacją czy bez tego nie zadziała mi odblokowanie odcięcia zapłonu) chcę go odpalić a tu jakby nie odpalał zapłon, kręci rozrusznik i dalej nić. Czy może to pompa paliwa? A może to rozrząd poszedł, ale wydaje mi się że jak rozrząd to by w ogóle nie kręcił. Proszę o pomoc

Ps. nie pokazuje żadnych komunikatów
    aaneemoo
    Level 9  
    A gdzie ten przekaźnik się znajduje i jakie wskazania powinien mieć? Zastanawia mnie czy to nie pompa paliwowa. Stukałem młotkiem w bak i jakby zaczął łapać a potem nic.
    aaneemoo
    Level 9  
    teraz alarm w kluczyku jeszcze nie daje oznak życia, na początku rzadziej załapywał teraz w ogóle, jak wymieniłem baterie to rozłączył alarm ale nie chciał załączyć. Czy to może być wina błędnego przyuczenia kluczyka? żona przeczytała instrukcję obsługi i tam było włącz i wyłącz zapłon (a chyba powinno być załącz zapłon wyłącz załącz i wciśnij uzbrojenie alarmu). Auto odpala ale boje się żeby mi odcięcie nie zadziałało. Jeżeli skasuje alarm po kombinacji 5 cyfr to przestaje wyć i mrygać awaryjnymi (ale to było przed wymianą baterii)