Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka pod zabudowę. Co wybrać?

k4sztan 25 Cze 2012 00:20 2234 1
  • #1 25 Cze 2012 00:20
    k4sztan
    Poziom 2  

Witam.
    Chcę kupić zmywarkę pod zabudowę 60cm w przystępnej cenie ok. 1500zł. Jakie firmy polecacie? Zawsze byłem zwolennikiem firmy Bosch ale ostatnio słyszałem, że nowe produkty tej firmy są awaryjne (w zmywarkach często psuje się pompa). W sklepie polecali mi zmywarki firmy Electrolux a ja sam zastanawiam się nad Samsungiem, ponieważ widać, że ta firma cały czas pnie się w górę w sprzedaży sprzętu AGD.
    Pozdrawiam i liczę na pomoc.

0 1
  • #2 26 Cze 2012 22:01
    Limonka78
    Poziom 10  

Dokładnie wczoraj dotarła do mnie moja nowa zmywarka Electrolux 67070R :) Do tej pory, od kilku lat używałam bez zastrzeżeń modelu 66010. Do nowego mieszkania wybrałam kilka modeli wyższą.
    Przyznam, że nie zwracałam uwagi na wykresy, co tam się pnie w sprzedaży w górę ale zasugerowałam się swoim doświadczeniem ze zmywarką Electroluxa (znajomi też chwalą sobie Electrolux) oraz parametrami (żeby była cicha, miała składane kosze, światełko rzucane na podłogę, w miarę energooszczędna oraz zużycie wody na przyzwoitym poziomie).
    Zmywarki Boscha tylko ze słyszenia wiem, że są Ok. Wszystko zależy, czego (oczywiście poza ceną) od zmywarki oczekujesz.

0