Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wyłączyć Kartę Graficzną AMD Radeon HD 7900 Series 3GB

25 Cze 2012 00:29 2655 11
  • Poziom 12  
    Witam chcę wyłączyć kartę graficzną wraz z wiatrakami z komputera albo czy jest jakaś opcja że po 20 min np karta się wyłącza z monitorem, całe zasilanie płyta to ASrock pro3
  • Sklep ECSYSTEM
  • Moderator - Komputery Serwis
    Nolik napisał:
    czy jest jakaś opcja że po 20 min np karta się wyłącza z monitorem

Jest.

Nolik napisał:
    całe zasilanie

To znaczy jakie? Model/moc zasilacza.

Temperatury sprzętu i napięcia do sprawdzenia.
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 12  
    A gdzie ta opcja się znajduję mistrzu?:P
  • Poziom 27  
    Podaj pełną konfigurację sprzętu z uwzględnieniem mocy, marki oraz modelu zasilacza. Opisz też bardziej szczegółowo swoje zapytanie, bo szczerze mówiąc jest nie bardzo zrozumiałe albo to ja mam problemy z jego interpretacją. Temperatury możesz sprawdzić w BIOSie lub programowo np. za pomocą HWMonitora. Jeżeli chodzi o pomiar napięć należy to wykonać za pomocą miernika, gdyż programowe odczyty nie zawsze są poprawne. Jak mierzyć napięcia miernikiem? - lekturka.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czytając drugi, a potem trzeci raz Twój post dopiero zorientowałem się, o co Ci chodzi.
    Wentylatorów w karcie podłączonej do działającego komputera nie radzę wyłączać. Opcje wyłączania monitora znajdziesz w zarządzaniu energią swojego systemu. Co do wyłączania urządzeń w systemach windows być może to pomoże: http://support.microsoft.com/kb/311272 - chociaż szczerze nie wiem, jak to zadziała jeśli chodzi o kartę grafiki.
  • Admin grupy komputery
    Podaj pełną specyfikację komputera, ze szczególnym uwzględnieniem zasilacza i napięć. Przykład.
  • Poziom 12  
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
  • Admin grupy komputery
    Nie dość, że źle wstawiłeś log (poprawiłem) to nie dałeś informacji o które byłeś proszony.
  • Poziom 12  
    Ja mam program Calyst Control center i sterowniki mam najnowsze
  • Admin grupy komputery
    mariuz napisał:
    Jesteś adwokatem kolegi Nolik? Jeśli chcesz go we wszystkim wyręczać, to może osobiście zajmij się jego problemem.
    Nie będę tolerować zabawy i lenistwa na tym forum. Z kolejnego postu, łamiącego jakikolwiek punkt regulaminu forum zostaną wyciągnięte konsekwencje.
  • Poziom 32  
    W innym temacie widziałem, ze dawałeś zrzut z MSI afterburner...
    Nie powinno mieć to wpływu, ale jednak może mieć, że używasz oprogramowania od innego producenta niż producenta twojej karty.
    Ten Easyboost to odpowiednik Afterburnera - tam jest regulacja prędkości wentylatorów. Jeżeli nie zadziała, to ja bym się kontaktował ze sprzedawcą.