Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera FS-920 Znikająca kolejka drukowania

25 Cze 2012 11:32 1746 4
  • Poziom 10  
    System operacyjny WinXP, sterownik zainstalowany ze strony producenta, kiedy chcę wydrukować dokument, wysyła go do drukarki, ale gdy ta jest w trybie online, plik znika z kolejki, a drukarka go nie drukuje, a gdy jest w trybie offline, plik zostaje w kolejce, również nie wydrukowany (kiedy przełączam z trybu offline na online, plik od razu znika). Narzędzie diagnostyczne drukowania hp i rozwiązywanie problem windowsa nie wykryło żadnych problemów, drukarka podłączona prawidłowo, ustawiona jako domyślna, udostępniona w grupie domowej. Zainstalowałem nowe sterowniki i efekt identyczny, czyli zero reakcji.
    Proszę i pomoc.
  • Poziom 10  
    Dodam jeszcze, że na drugim komputerze sytuacja jest identyczna. Przez USB też nie chce drukować. Pomocy!
  • Spec od drukarek
    Sprzęt jest wykrywany przez komputer?
  • Poziom 10  
    Tak, jest wykrywany. Wszystko instaluje się poprawinie napisane jest "drukarka gotowa" dodaje do kolejki drukowania i znika. Kabel USB też jest raczej dobry bo przekładałem od innej drukarki, może wejście USB?
  • Poziom 10  
    Okazało się że drukarka nie miała pusty toner. Nie pokazuje komunikatów w komputerze tylko mruga diodami. Temat do zamknięcia.