Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki kart sieciowych

FilWen 25 Cze 2012 19:07 774 0
    FilWen
    Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem z ingerowaniem w sterowniki kart sieciowych, ale może od początku, bo sam jestem dość zielony.
    Wszystko zaczęło się, gdy kupiłem nowy komputer(windows 7 x64 home premium) i chciałem zainstalować hamachi. Początkowo zauważyłem tylko, że przy każdym użytkowniku występuje błąd adaptera VPN, czy coś w ten deseń. Po długich i żmudnych poszukiwaniach doszedłem do wniosku, że mój komputer jest niczym stary tybetański mnich i opiera się instalacji sterownika wirtualnej karty tego właśnie hamachi. Przy ręcznej instalacji tych właśnie sterowników występuje błąd: "Wystąpi błąd podczas instalacji urządzenie. Nie można odnaleźć określonego pliku". Próbowałem instalacji tunngle i jeszcze paru innych zamienników, ale nic nie poskutkowało. Chciałem nawet zainstalować kartę microsoft loopback, ale wyskoczył identyczny błąd. Trzeba zaznaczyć, że w menedżerze urządzeń pojawiają się w zakładce karty sieciowe nowe "nieznane urządzenia", których nie mogę odinstalować.

Gdzieś wyczytałem, że w rejestrze karty powinny być tu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} i zauważyłem, że po instalacji hamachi pojawia się nowy czetocyforwy klucz, ale w środku pusty. To właśnie to "neiznane urządzenie, bo po jego usunięciu da się je odinstalować.

To chyba wszystko co mogłem wam przekazać. Bardzo proszę o pomoc.