Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LENOVO E520 THINKPAD wariujacy touchpad

straszak2 25 Cze 2012 22:40 1939 1
  • #1 25 Cze 2012 22:40
    straszak2
    Poziom 1  

Witam
    Od rana mam problem z touchpadem... Zaczal wariowac, a mianowicie w przegladarkach nie reaguje lewy klawisz, tak jakby nie dzialal, natomiast na pulpicie lewy przycisk pelni funkcje prawego czyli wyskakuje okienko narzedzi, a prawy nadal nie dziala.
    W ustawieniach zmienilem lewy na prawy i od tej pory sie komp muli, wiesza, ledwo dziala, ale dziala prawy i pelni role prawego ( zamiast lewego) a lewy nie dziala wcale, przyklad z gg, otworze gg ale juz nie klikne na zadna osobe bo juz nie dziala w tym polu przycisk, to samo w paincie wgl nie rysuje. W przegladarkach jest ok ale tylko z lewym xD

Wczoraj wieczorem tak dla zabawy zobaczyc chcialem jak to jest gdy sa odwrotnie klawisze i je zamienilem, zobaczylem i odrazu zamienilem ( dzialalo wszystko), rano tez dzialalo i dopiero ok 12 gdy zauwazylem ze klawisz dolnego touchpada jest sklejony(troche soku mi sie wylalo) i blokowalo wiec musialem uzywac dolnego toucha, w domu wyczyscilem plynem do lapciow i odbija, dodam ze dolny touch i klawisze zbytnio nie dzialaja, a raczej wtedy kiedy im sie chce, uzywam czerwonej kulki

To tyle xD Sterownikow nie moglem znalesc do myszki i nie wiem czy takie sa nie znam sie na tym kompletnie

Bede bardzo wdzieczny

0 1
  • #2 29 Cze 2012 16:39
    L0bo
    Poziom 26  

Klawisze i Touchpad do umycia, ale nie wodą.
    Używam pianki do monitorów LCD i działa.

0