Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Genius SP-HF1255A Vs Genius SP-HF1800A

DeadWolv 27 Cze 2012 09:55 1581 1
  • #1 27 Cze 2012 09:55
    DeadWolv
    Poziom 11  

Witajcie,

Chciałbym się dowiedzieć które głośniczki z wymienonych w temacie są lepsze, wydajniejsze i mają głębszy bas. Głośniki będą przeznaczone tylko do słuchania muzyki więc tylko 2.0 2 lub 3 drożne. Do wydania mam 200zł. Nie chce żeby bas w tych głośnikach to było po prostu pukanie... Dużo czytałem na temat tych głośników i oba modele są bardzo dobre wzgledem ceny. W domu mam głośniki 2.1 geniusa i 5.1 creative, więc przejście do 2.0 będzie chyba czymś miłym a zwłaszzca że to głośniczki 2-3 drożne. A może polecacie jakieś inne do 200zł? Jeśli chodzi o typ muzyki to ogólnie wszystko po trochu, ale nie jestem zwolennikiem dubstepu, czy innym nut z bardzo głębokim basem. Bas potrzebny mi jeest tylko po to, aby ładnie łączył się z piosenką i aby raczej był taki głębszy, ale delikatny, a słyszałem że 1800A mają problem, żeby zejść z basem poniżej 100Hz i że bas w tych modelach jest taki w stylu "pukanie", mimo że ma bass-reflex.

0 1
  • #2 14 Lip 2012 12:58
    aRock
    Poziom 8  

Heh, widzę, że jesteś w tej samej sytuacji co ja. Też planuję zakup porządniejszego nagłośnienia do mojego komputera. Też się zastanawiam czy kupić wzmacniacz z kolumnami, czy aktywne głośniki. Też mam zamiar używać głośników do słuchania muzyki. Też rozważam kupno 1255a/ 1800A, ale dodatkowo jeszcze poluję na 2000x, legendę pośród aktywnych głośników, ale po kilkunastu godzinach szukania jest bardzo małe prawdopodobieństwo na zakup tego sprzętu w 2012r. szkoda... Za używane głośniki daję więcej niż były warte nowe w 2009r. a i tak sprzedawcy nie widać.

0