Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Jetta IV aktywny system + uniwersalne radio- wzmacniacz nie wyłącza się.

kris166 27 Cze 2012 16:54 4583 1
  • #1 27 Cze 2012 16:54
    kris166
    Poziom 8  

Witam, mam Jettę IV 01rok (audio jeszcze bez can-bus, zwykłe iso) z fabrycznym aktywnym nagłośnieniem- wzmacniacz pod tylną półką.

Mam problem z wyłączeniem wzmacniacza, mianowicie na oryginalnym radiu VW gamma 5 wszystko jest jak należy (wzmacniacz się wyłącza), a po włożeniu radia uniwersalnego wzmacniacz nie wyłącza się po wyłączeniu radia (słychać bardzo cichy szum), a auto rano ma rozładowany akumulator. Teraz nie wiem czy chodzi o remote- bo bez przekładania kabelków w kostce iso radia nowego wzmacniacz pracuje i gra, czyli teoretycznie remote działa- ale nie rozłącza mi wzmacniacza po wyłączeniu radia. Który kabel w fabrycznej kostce jest odpowiedzialny za sterowanie (rozłączanie) wzmacniacza?

Dla przypomnienia auto Jetta IV (bora) 01 rok, bez can-bus, zwykłe ISO, instalacja 100% fabryczna.

Kostka w drugim moim aucie, bez wzmacniacza (Audi A3 98r)

Kostka w Jettcie z aktywnym nagłośnieniem:

Kostka radia uniwersalnego:

Schemat radia uniwersalnego:

Schemat radia VW, które wygasza prawidłowo wzmacniacz (napisy długopisem zrobiłem sobie, by radio VW działało w Audi):

Dodam, że miałem przez jakiś miesiąc podłączone radio Pioneer FH-80BT i w nim bez ingerencji w kostki wszystko było ok i akumulator nie padał. :)

Będę wdzięczny za pomoc. :)

0 1
  • #2 03 Sie 2012 10:28
    kris166
    Poziom 8  

Ktoś pomoże? :) W które miejsce powinienem przełożyć niebieski przewód Remote? Nie chciałbym tego robić na czuja, lecz się dopytać. Będę wdzięczny. :)

To może śmiałym ruchem użyjesz wyszukiwania.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już porusza
    ny.

0
  Szukaj w 5mln produktów