Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć.

PiotrekpPl123 27 Cze 2012 20:42 2208 0
  • #1 27 Cze 2012 20:42
    PiotrekpPl123
    Poziom 19  

Witam.
    Robiąc porządki znalazłem znów kilka rzeczy które są mi absolutnie zbędne i tylko zajmują miejsce a komuś mogą się przydać. Tym razem oferuje do sprzedaży 4 laptopy. Wszystkie się uruchamiają dwa są kompletne w dwóch brakuje dysków twardych. Do dwóch posiadam oryginalne zasilacze a do dwóch mogę dołożyć końcówki zasilacza (bolce zasilające). Poniżej krótki opis poszczególnych sprzętów. Gdyby były jakieś pytania proszę o informacje na PW. Odpowiem na każdego maila. Pod każdym laptopem widoczne ceny.

1. DELL LATITUDE LS

Procesor Pentium III, 256MB RAM, 4GB HDD. Laptop kompletny uruchamia się, na dysku windows 2000. Laptop cechują niewielkie rozmiary 27 x 22 x 2,5cm. W komplecie oryginalny zasilacz Dell (brakuje tylko kabla sieciowego z wtyczką). Laptop jest beznapędowcem. Posiadam do niego dedykowany napęd zewnętrzny razem z kablem. Napęd przydatny zwłaszcza podczas instalacji systemu. Napęd można nabyć również oddzielnie. Bateria jest niestety nie trzyma. Cena jaka by mnie interesowała za laptopa to 90zł oraz 50zł za napęd z kablem. Poniżej kilka zdjęć:

[Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć.

2. SONY VAIO PCG-9B3M

Laptop uruchamia się można wejść do BIOS. Nie wiem jaki procesor. Pamięć RAM 128MB. Napęd DVD. W laptopie nie ma dysku twardego i kieszonki. Nie mam do niego zasilacza ale mogę dołożyć końcówkę (bolec zasilający). W laptopie jest bateria i nawet coś trzyma (szczegółowo nie testowana). Na obudowie naklejka windows xp. Cena jaka by mnie interesowała za laptopa to 60zł. Poniżej kilka zdjęć:

[Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć.

3. Toshiba Satellite S2410-603

Laptop kompletny, uruchamia się na dysku Linux Edubuntu. Procesor Pentium IV 2GHz, 512MB RAM, dysk 20GB. W zestawie jest bateria która coś tam trzyma (nie testowana szczegółowo). Do laptopa nie mam zasilacza ale mogę dołożyć końcówkę (bolec zasilający). Laptop wyposażony w napęd DVD, czytnik kart pamięci SD oraz stacje dyskietek. Cena jaka by mnie interesowała za laptopa to 130zł Poniżej kilka zdjęć:

[Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć.

4. Toshiba Satellite Pro4200

Laptop uruchamia się można wejść do BIOS. Dalej nie testowany gdyż nie posiada dysku twardego (jest koszyczek). Jest pamięć RAM (nie pamiętam ile), napęd CD, stacja dyskietek (bez panelu przedniego. Do laptopa mam oryginalny zasilacz Toshiba. W laptopie jest bateria (nie testowana). Cena jaka by mnie interesowała za tego laptopa to 50zł Poniżej kilka zdjęć:

[Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć. [Sprzedam] Kilka starszych laptopów (dużo zdjęć) warto zajżeć.

NIEAKTUALNE

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).