Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak głosu ze wszystkich głosników Samsung HT E5550

andu-10 28 Cze 2012 13:32 2311 3
  • #1 28 Cze 2012 13:32
    andu-10
    Poziom 7  

Witam! mam kino Samsung HT E 5550 i mam problem z głośnikami. Po włączeniu N-ki głośniki z kina grają tylko dwa. Po naciśnięciu przycisku Sound Effect grają wszystkie, ( nie słyszę dźwięku z Subwoofera). Po wyłączeniu kina i ponownym włączeniu znowu grają tylko dwa głosniki? Czy za każdym razem trzeba naciskać ten przycisk Sound Effect żeby mieć efekt 5-1. Kino podłączone jest do dekodera N-ki kablem optycznym a N-ka do telewizora Euro , ponieważ telewizor nie posiada złącza HDMI. Co mam zrobić żeby mieć efekt 5-1 z N-ki i z DVD podczas oglądania filmów.
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 28 Cze 2012 14:03
    mp0011
    Poziom 13  

"Sound Effects" to sztuczne rozdmuchanie dźwięku stereo na resztę głośników.
    Musisz poszukać opcji "Dolby Digital" w menu dekodera - głównym oraz poszczególnych programów.

Niekoniecznie też wszystkie programy nadają 5.1, niektóre mają tylko stereo.

0
  • #4 17 Wrz 2012 00:41
    netfox
    Poziom 2  

Witam!
    Mam ochotę zakupić ten zestaw. Pytanie wydaje mi się na temat. Sprzedawcy zgodnie zapewniają, że wszystko jest do ustawienia. Czy ktoś z użytkowników doszedł do tego jak odtwarzać dźwięk stereo w trybie wielokanałowym na tym sprzęcie? Czy jest tam np. taka opcja jak w segmentach "wielokanałowy tryb stereo"? Z tego co widzę to instrukcja mówi o tym, że w trybach CD oraz TUNER grają tylko głośniki przednie. Czy może ktoś się do tego odnieść?

0