Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Freiburg CR 42-dziwny objaw

16 Sty 2005 02:32 1064 3
  • Poziom 12  
    Szukałem na forum ale nie było takiego przypadku jak u mnie. A mianowicie radio pewnego razu po włączeniu pokazało na wyswietlaczu 4 poziome kreski. Naciskam 1+FM pokazuje się 0000 wprowadzam swoj kod i nie wiem co dalej mam nacisnąć żeby zatwierdzić. Czy wpisanie kodu pomoze. Nigdy go nie używałem, znalazłem go przyklejonego z tyłu do obudowy wię wydaje mi się że to bedzie ten kod. Jak uruchomić ten odbiornik.
    Dodam że radio po włączeniu przez chwile pokazuje te 4 kreski i jesli nic sie nie robi to się wyłącza.
  • Poziom 27  
    To co znalazles z tylu obudowy to zapewne jakas nalepka producenta co z prawidlowym kodem do tego radia nie ma nic wspolnego-akceptuje sie strzałką w prawo lub do góry.Temat był nie raz omawiany na forum poczytaj pomyśl i pobierz co masz do pobrania-policz wpisz i sluchaj a jak nieznajdziesz antidotum to napisz do kogos kto Ci pomoze rozwiązac problem lub zanies do kogos kto robi takie rzeczy.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Po wpisaniu tego kodu i po nacisnięciu strzałki wracają te kreski. żeby odczytać kod podejrzewam że muszę zczytać pamięć. Czy jest inny sposób. Czy po wpisaniu nieprawidłowego kodu nie powinien jakos tego oznajmić tylko wraca z powrotem do wyswietlania tych kresek?
  • Poziom 27  
    Radio jest zbudowane w oparciu o procesor motorolli i w nim znajduje sie pamiec wraz z kodem i nastawami do tego grajka-jesli nigdy tego nierobiles-odradzam. Teoretycznie mozna to w inny sposob zrobic-ale najprostrzym i najpewniejszym rozwiazaniem to dac komus niestety zarobic co sie na tym zna aby radia "nie uśpić".
    Pozdrawiam