Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki program do zrzutow ekranu polecacie? Wysoka jakosc i plynnosc obrazu

Kristoferos 29 Cze 2012 15:10 1201 1
  • #1 29 Cze 2012 15:10
    Kristoferos
    Poziom 11  

Mam zamiar kupic (a moze nie trzeba, moze darmowy? :) ) program do zrzutow ekranu i nie wiem ktory jest najlepszy. Czytam fora i opisy programow na ich wlasnych stronach i mam metlik w glowie.
    Testowalem juz kilka. Jak na razie poza jakoscia obrazu w Full HD, ktora jest zadowalajaca, plynnosc niestety nie. 13 fps to za malo dla mnie. Czy jest jakos co nagrywa chociaz 20fps, a moze 24 lub 25 fps w 1080p lub chociaz 720p ?
    Chce robic prezentacje w ktorych bardzo wazna jest plynnosc obrazu i rozdzielczosc. Moze zajmowac duzo miejsca na dysku, nie ma problemu.

Bede dalej testowal i czytal, ale moze cos podpowiecie.
    Moze nie ma takiego co nagrywa 25fps w Full HD, ze wzgledu na ludzi ktorzy kopiuja filmy ?

Dodano po 30 [minuty]:

Ok, mozna.
    Mam wersje probna BB Flash Back Standard 3 i mozna zmienic na 25 fps, ale...
    Wielkosc pliku trwajacego 1 min bez kompresji to 6 GB !
    Obraz jest w miare plynny (mam na prawde bardzo dobry komputer), ale dzwiek zacina. Po kompresji zajmuje 63 MB, ale wtedy to nie jest na pewno 25 fps, zacina wszystko bardzo mocno.
    Nie znam sie na tym, dlatego prosze o pomoc.

0 1
  • #2 29 Cze 2012 22:41
    Dydelmax
    Poziom 36  

Witam.
    FRAPS, HyperCam, CamStudio, AviScreenClassic, Camtasia (płatna) - trochę tego jest. Do gier najlepszy FRAPS, a do pulpitu itp. - HyperCam.
    Pozdrawiam

0