Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać dane z dysku?

16 Sty 2005 12:08 2380 8
  • Poziom 12  
    Zmieniałem rozmar partycji przy pomocy Partition Magic 8.0. W trakcie operacji wyłączyli prąd!!!!!!!!! :(
    Próbowałem przy pomocy Easy Recowery odzyskać dane ale praktycznie nic się nie udało odzyskać :(
    Czy jest jakiś inny sposób?
  • Poziom 19  
    Raczej nie ma. Jedyna mozliwoscia pozostaje specjalistyczna firma ktora rozbierze dysk na kawalki i odczyta z niego dane. :) Jest to jednak droga zabawa (kolo 700zl) i jezeli nie posiadasz (posiadales) na nim zadnych super waznych i niezbednych danych to chyba trzeba je sobie darowac.

Pozdrawiam
    adamdn
  • Poziom 12  
    Przecież dysk jest sprawny i dane są fizycznie na nim zapisane!
    Potrzebny jest tylko sposób na ich odczytanie...
    Musi się dać to zrobić w prostrzy sposób?
  • Warunkowo odblokowany
    Poszukaj na elektrodzie - jest tego mnóstwo ..... a może masz zle poustawiany Recovery... popatrz w ustawieniach..np.... jaka partycje ma odzyskac NTFS czy FAT itp itd... bo zdaje mi sie ze cos takiego tam bylo ..
  • Spec od akustyki
    Polecam programik R-Studio (fat lub ntfs zaleznie od typu patycji) programik nie jest darmowy ale znajdziejsz wersje z kluczem w sieciach p2p .
    Tylko potrzebujesz 2 dysk twardy na ktore on dane zrzuci
  • Poziom 14  
    easy recovery powinien odzyskac(opcja raw recovery albo advanced) kilka razy odzyskiwalem po padzie przy przesuwaniu partycji,nie odzyskuje nazw plikow,kataloguje wedlug rozszerzen w katalogach wiec jezeli nie bylo tam nic wartosciowego to nie warto sie bawic,gry nie beda juz dzialac:(
  • Poziom 13  
    wiem, ze pewien doktor na Uniwersytecie Zielonogórskim ma program odczytujacy dane z dysku od poczatku jego użytkowania i ceny za to nie są zbyt wysokie. Jak cie zainteresuje adres lub telefon to moge podac na maila.
  • Poziom 12  
    Zrobiłem tak jak radził "regis440". Odzyskałem parę tys. plików (myślę, że jest tam praktycznie wszystko).
    Niestety trudno będzie je wszystkie przejrzeć i pozmieniać nazwy.
    Spróbuję jeszcze znaleźć R-Studio. Może będzie trochę lepiej... :-)