Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cyfrowy polsat -dekoder hd 5000 'brak sygnału...'

29 Cze 2012 20:19 10910 2
  • Poziom 1  
    Witam. Mam problem z dekoderem hd 5000. Dekoder posiadam od roku ale od około 4-6 dni pojawia mi się komunikat "Brak sygnału z anteny telewizji satelitarnej. Sprawdź połączenie lub konfiguracje dekodera." Komunikat pojawia się po około 5-10 min a czasem po 30 min. Dekoder podłączony jest do tv Sharp po przez hdmi (tv posiada 2 wejścia i na obu z nich ten sam komunikat)Dodam ze po wyskoczeniu komunikatu wyłączam dekoder z sieci na jakąś minutę i włączam i działa przez jakieś 10 minut i dalej ten sam komunikat. (wymieniłem kabel.przeczyściłem kartę, powróciłem do ustawień fabrycznych,wznowiłem połączenie z satelita i wymieniłem konwerter LNB po wymianie wszystko działało około 3-4 tygodni a teraz znowu po około 5-15 min mam komunikat "Brak sygnału z anteny telewizji satelitarnej. Sprawdź połączenie lub konfiguracje dekodera." Proszę o pomoc.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Idź do punktu obsługi klienta i niech Ci wymienią dekoder w ramach gwarancji.
    Ja na tego HD 5000 nie narzekam. Wszystko zależy od sztuki jaka się trafi. :)