Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault clio 2002r - immobiliser kluczyk naprawiony i kontrolka serwis

domis891 30 Cze 2012 10:50 4914 4
  • #1 30 Cze 2012 10:50
    domis891
    Poziom 2  

Hello. Postaram się wyjaśnić mój problem.Mieszkam w anglii. Kupiłem renault clio 2002 1.4. Mam jeden klucz. Gdy kupiłem ten samochód i nie można było korzystać z alarmu i centralny zamek ale mogłem jezdzic samochodem. Otworzyłem ten klucz i zobaczyłem ze przycisk był osobno. Chciałem to naprawić i skleilem go klejem.Pilot nadal nie działał.Z powrotem chcialem odkleic kluczyk i zeskrobalem klej nozem.Myślę, że kiedy uczyniłem coś złego i zepsułem imobilaiser bo samochod nie chciel odpalic a lampka od imo mrugala bardzo szybko. Wyslalaem kluczyk do naprawy. Przyszedł dzisiaj. Teraz guzik jest przylutowany- centralka i alarm dzialaja. Włozylem kluczyk do stacytjki i i po przekreceniu lampka od imo gasnie. Auto jakby chcialo krecic przez chwile. Wskazówki jakby chcialy sie podniesc ale na tym sie konczy. Teraz zapaliła sie lapka serwis. Co mam zrobic co sie stało? Immobilaiser jakby był naprawiony bo lampka juz nie mruga szybko po przekreceniu tak jak było wczesniej ale gasnie. Nie mam pojecia o co chodzi. Rozkodował sie czy co? I dlaczego pali sie lampka od servisu teraz. Preosze o pmoc!

0 4
  • #2 30 Cze 2012 12:40
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
  • #3 30 Cze 2012 13:59
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda

Dobra podpowiedź, jeśli używałeś kleju do naprawy pilota, to raczej sam już nic nie dłub w aucie. Poszukaj kogoś z diagnostyką komputerową, odczytaj błędy w sterowniku. Nie wydaje mi się, abyś samodzielnie sprawdził kluczowanie cewki i wtrysków oraz ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej.

Dodano po 1 [minuty]:

Samodzielnie to możesz posłuchać, czy włącza się pompa paliwowa. Ewentualnie wcisnąć wyłącznik wstrząsowy.

0
  • #4 30 Cze 2012 17:38
    dabu
    Poziom 32  

A może tak ode naładowania akumulatora zacząć...

0
  • #5 30 Cze 2012 17:39
    domis891
    Poziom 2  

Dobra juz wiem. Poprostu po tym szystkim akumulator sie rozładował. Kluczyk naprawiony wszytko dziala. dzieki za pomoc

0