Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Daewoo LT32L2 - brak obrazu

woomaa 30 Jun 2012 11:15 2863 6
    woomaa
    Level 9  
    Znajoma prosiła o nastrojenie kanałów naziemnych w tym TV. Wszystko się pięknie udało, kanały analogowe i cyfrowe znalazł jest tylko jeden problem: w kanałach cyfrowych jest tylko dźwięk a nie ma obrazu. Analogowe idą OK. Czy może ktoś się już spotkał z takim problemem?
    Jakant
    Level 35  
    Najwidoczniej masz tylko system MPEG2 a nie MPEG4. Trzeba zastosować tuner zewnętrzny MPEG4.
    woomaa
    Level 9  
    Czyli tak jak przypuszczałem :(
    miroslawjand
    Level 10  
    woomaa wrote:
    ........w kanałach cyfrowych jest tylko dźwięk a nie ma obrazu. Analogowe idą OK. Czy może ktoś się już spotkał z takim problemem?

Podepnę się do tematu.
    Mam podobnie -jest jeszcze telegazeta- czy ktoś może mi poradzić czy "Karta CI DVB-T NEOTION MPEG4" będzie działać w tym telewizorze ? Zaznaczam, że telewizor posiada "gniazdo Common Interface".

intenso
    Level 39  
    miroslawjand wrote:
    woomaa wrote:
    ........w kanałach cyfrowych jest tylko dźwięk a nie ma obrazu. Analogowe idą OK. Czy może ktoś się już spotkał z takim problemem?

Podepnę się do tematu.
    Mam podobnie -jest jeszcze telegazeta- czy ktoś może mi poradzić czy "Karta CI DVB-T NEOTION MPEG4" będzie działać w tym telewizorze ? Zaznaczam, że telewizor posiada "gniazdo Common Interface".

Lepiej kupić osobny tuner dvb-t,na takim module nie odbierzesz kanałów hd.
    woomaa
    Level 9  
    Skończyło się na kupnie dekodera zewnętrznego.