Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja zbiorcza naziemna+radiowa+satelita na 25 gniazd abonenckich.

30 Cze 2012 19:37 1779 7
 • Poziom 11  
  Witam, potrzebuję zrobić instalację na 25 gniazd abonenckich. Mają być 3 anteny (Antena naziemna kierunkowa + Antena radiowa w kształcie druta + Antena satelitarna) i teraz potrzebuję informacji jaki wzmacniacz i jaką zwrotnicę żeby spiąć 3 anteny razem w jeden kabel. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 • Osprzęt kablowy
 • Osprzęt kablowy
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 21  
  Nie posiadamy podstawowych informacji dotyczących umieszczenia kabli, odległości. Twojej dokładnej lokalizacji. Zamierzasz mieć wszędzie SAT ?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Witam.

  Pawel2990 napisał:
  byłbym wdzięczny jakbyś wskazał jakiś schemat.

  Nic nie podałeś :
  - gdzie
  - jak daleko od nadajnika
  - co z czym chcesz połączyć
  - ogólnie zalecenia w dziale : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2212466.html
  Regulamin pkt 3.1.15 .

  -----

  Kolega Pawel2990 pytał o pomoc w sprawie "profesjonalnej instalacji SAT z DVB-T" - to odpowiedź może z tych bardziej ... :

  Proszę zadzwonić do lokalnego fachowca od takich instalacji i zaprosić Go na wizję lokalną oraz przy herbatce porozmawiać o pieniążkach za taką usługę instalacyjną.


  Pozdrawiam.
 • Poziom 11  
  Witam, instalacja ma być w Gliwicach a nadajnik jest w Katowicach, kable antenowe są wyprowadzone z mieszkań na klatkę schodową gdzie są puszki i w tych puszkach są zamontowane rozgałęźniki. Instalacja zbiorcza ma być na dwa budynki, tylko z tym że w tym drugim budynku ma być dopiero później robiona instalacja(koryta teleinformatyczne oraz okablowanie) wszystkie kable z puszek rozgałęźnych idą na strych gdzie ma być skrzynka na łączenia kabli SAT-TV i internetu. Oba budynki mają 2 piętra z piwnicą.