Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

spawarka inwertorowa STANLEY super 180 , 160A

01 Lip 2012 13:32 18310 4
  • Poziom 10  
    Witam,

Ponownie umieszczem post - tym razem bez linka do allegro.... swoja drogą , wystarczyło usunać link, a nie całego posta .... tak więc...

Przymiarzam się do zakupu spawarki na użytek domowy....Naczytałam się już wystarczająco o slabszych modelach : Dedra, Sherman, Geko... itd.... W oczy rzuciła mi się więc spawareczka inwertorowa firmy STANLEY a dokładnie : spawarka inwertorowa stanley super 180 , 160A .... proszę szanownych kolegów/koleżanki ;) o techniczną opinię..... czy będzie to dobry zakup? Może ktoś już jest w posiadaniu tego cuda i podzieli się swoimi doświadczeniami? Będe bardzo wdzięczna za każda poważną opinię..... nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto ....

a to informacje z allegro o tejże spawarce:
    Urządzenie wykonane w najnowszej technologii IGBT

· Możliwość zasilania poprzez agregat : min. 6.3kVA

· Urządzenie zgodne z CE

· Chłodzenie : wentylator

· Walizka transportowa z praktycznym uchwytem

· Zgodne z normami bezpieczeństwa : EN 60974-1

· Możliwość spawania elektrodą otuloną, celulozową, do stali nierdzewnych i żeliwa.

STANLEY SPAWARKA INVERTOROWA SUPER 180 160A HIT !!!

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR TO DOOR !!!

Charakterystyka produktu:

Inwertorowa spawarka Stanley SUPER 180

· Urządzenie wykonane w najnowszej technologii IGBT

· Możliwość zasilania poprzez agregat : min. 6.3kVA

· Urządzenie zgodne z CE

· Chłodzenie : wentylator

· Walizka transportowa z praktycznym uchwytem

· Zgodne z normami bezpieczeństwa : EN 60974-1

· Możliwość spawania elektrodą otuloną, celulozową, do stali nierdzewnych i żeliwa.

Funkcje :

- ANTI STICK

- ARC FORCE

- HOT START

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: 230V 50Hz

Pobór prądu: 4.2 KVA

Napięcie jałowe: 100 V

Prąd spawania: 5-160 A

Sprawność 20%: 160 A

Średnica elektrod: 1.6-4.0 mm

Klasa izolacji: H

Szczelność obudowy: IP21

Wymiary: 584 x 293 x 222 mm

Waga: 10.7 kg

Pozdrawiam
    Sylwia
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 37  
    Ostatnio stanąłem przed podobnym dylematem jaką kupić sobie jako kompletny laik w spawalnictwie też poczytałem połaziłem po sklepach a dokładniej marketach i ostatecznie padło na bestera 200 I ST fakt że wyprodukowany w chinach bo tak na nim pisze ale cóż jak na razie ani razu mi się nie wyłączyła śmiga fajnie i jako początkujący spawacz amator jestem z niej zadowolony. Widziałem stanleya ale nie wiem jaki model to był i powiem szczerze że jakoś mi nie spodobała się choć o firmie stanley mam dobre zdanie jako producent narzędzi.
    Bardzo ładnie śmiga na elektrodach rutylowych ( 6013 ) i rutylowo-celulozowych ( 6012 ) kabelki w zestawie: masowy 3m a plusowy 5m to jeśli chodzi o moją zaś maskę, rękawice, młoteczek i szczotkę musiałem sobie kupić sam :D
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 10  
    Bester o ktorej mowisz to spawareczka transformatorowa o ile sie nie myle? Inwertory tej firmy sa poza moim zasiegiem finansowym.... A wlasnie dlatego, ze STANLEY ma dobra opinie i cena tejze spawarki jest atrakcyjna... dlatego wlasnie chce sie dowiedziec czy ktos ma jakies doswiadczenia .... To ze spawarki sa robione w Chinach, to raczej nie dziwota ;) chyba 90% firm tam wlasnie montuje swoj sprzet....
  • Poziom 16  
    Stanley nie produkuje spawarek ani kompresorów. Kup Nutool'a a będziesz miał to samo za niższą cenę.