Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy cbl 100 tempo logic->zawiesza się przy płukaniu.

adibb 01 Lip 2012 14:23 1613 2
  • #1 01 Lip 2012 14:23
    adibb
    Poziom 10  

Witam. Pan moderator wywalił temat bo nie pasowała mu pisownia lub nie zrozumiał w czym problem. Ponawiam więc temat bo tamten zdążyło zobaczyć tylko 20 osób.

Pralka napuszcza wodę i pierze. Po praniu wypuszcza i ponownie napuszcza wodę do pierwszego płukania. Płucze, wypuszcza wodę, nabiera do drugiego płukania i się całkowicie wyłącza(kontrolka się świeci ale pralka nie pracuje).
    Na programie samego płukania to samo. Nabiera wodę, płucze, wypuszcza, nabiera do drugiego płukania i znów się wyłącza.

Nie wiem co tu jest niezrozumiałego. Opisane jest co robi pralka do momentu zawieszenia się. W razie czego proszę o odpowiedź moda w tym temacie a nie od razu wywalanie do kosza.

0 2
  • #2 01 Lip 2012 22:14
    peter falk
    Specjalista AGD

Możliwe, że kończą się szczotki w silniku. Sprawdź to.
    Moderatorowi chodziło o to, że nie robisz spacji po znakach interpunkcyjnych. I tyle - nie ma o co się obrażać :)

0
  • #3 17 Sie 2012 22:05
    adibb
    Poziom 10  

Przepraszam , że tak późno ale zapomniałem o temacie. Szczotki były ok. Pralka zawieszała się z powodu zbyt małego ciśnienia wody spowodowanego zepsutym zaworem poza pralką.Gdy podczas napuszczania wody podałem ją bezpośrednio z prysznica do szuflady na płyn/proszek pralka wyprała normalnie do końca bez zawieszania się.

0