Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda Tribute Automat swieca swiatla cofania i wyswietlacz wybieraka

ziut76 01 Jul 2012 17:45 1892 7
    ziut76
    Level 9  
    Witam.Posiadam mazda tribut 2003r. V6.Problem zaczął sie od zaświecenia sie kontrolki check engine potem O/D po czym na wyświetlaczu PRND21 zaczeły sie dziwnie podświetlać cyfry.Cały czas wyświetlało sie Ni2 .Na VAGu wyszedł bład PO708 .ale najciekawsze jest to ze teraz nie ma błędu wszystko zgasło samo tylko świecą się lampy do cofania i wszystkie PRND21 ale w czasie jazdy gasną całkowicie.Nie wiem gdzie szukać problemu.Może ma ktoś schemat do tego samochodu.
    User removed account
    User removed account  
    ziut76
    Level 9  
    W Polsce VGA podlaczanie samochodu do komputera-tak?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie, VAG czytany jako {wag} to sprzęt do diagnostyki aut z grupy Volkswagena! A podłączanie auta do komputera, to zwykle diagnostyka lub odczyt błędów.
    ziut76
    Level 9  
    OK Dziękuję za informację ale nadal nie rozwiazałem problemu z moim samochodem
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Prawdopodobnie wiązka lub czujnik do wymiany. Popatrz dobrze na selekcjoner zmiany biegów.
    ziut76
    Level 9  
    Sprawdzałem juz wiązki kabli i wydaja sie byc OK ale co do czujników to nie wiem który jest do czego.Dlatego potrzebny mi jakis schemat elektroniki.Zapomniałem dodać ze stało sie to jakis tydzień po wymianie przewodu gumowego do chłodzenia ,podczas wymiany zalałem trochę skrzynie,ale wszystko bylo Ok do momentu zaswiecenia sie kontrolek.ło wizycie w warsztacie mechanik zaproponował mi wymianę skrzyni za 3,500 $
    ziut76
    Level 9  
    Witam po kilku miesiacach ,problem ktory opisalem powyzej rozwiazalem sam a przyczyna byl czujnik po angielsku Transmission Range Sensor.Dzieki wszystkim za pomoc i zamykam temat.