Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wykrywacz metali do 700zł?

02 Lip 2012 10:55 8970 6
  • Poziom 9  
    Witam, ostatnio rozglądam się za wykrywaczami metali do 700 zł (mogą być używane). Nastawiam się na wykrywanie różnego typu metali (złomu) i militarii.
    Który z tych wykrywaczy poniżej byłby najlepszy do takich zastosowań?

Armand prospector
    Link

DISCOVERY 330
    Link

Bounty quick draw 2
    Link

Garret Ace 2
    Link

Midas
    Link
    Rutus ultra 2
    Link

Albo może ma ktoś inne propozycje?
    Bardzo proszę o pomoc :D
  • Poziom 9  
    Dlaczego nie bounty?Mam okazję kupić mało używany bounty discovery 3300 za grosze...sprawny.
    A może armand prospector?
  • Poziom 14  
    amant20 napisał:
    Dlaczego nie bounty?Mam okazję kupić mało używany bounty discovery 3300 za grosze...sprawny.
    A może armand prospector?

pogoogluj
    poczytaj fora watki pytania i odpowiedzi
    siedzialem pre miesiecy temu w temacie wykrywaczy i jezeli chodzi o wykrywacz
    to zalezy do czego potrzebujesz
    ale dobre firmy od wykrywaczy to
    Garrett
    Fishet
    Teknetics

model w zaleznosci czy na drobnice czy na militarke
  • Poziom 9  
    czytam już kilka dni...i garetta chciałem...bo taki chwalony ale jak zobaczyłem, że na drobnicę to już go nie chcę. Chcę coś na militarke. Myślałem o armand discover ale nie ma dyskryminacji...więc lipa. A bounty hunter discovery 3300 ma wszystko co mi trzeba, tylko nie rozumiem dlaczego ma kiepską opinię?Na niektórych forach go chwalą.
    Znajdę jakiś model do 700zł, który nada się głównie na militarkę?
  • Poziom 14  
    amant20 napisał:
    czytam już kilka dni...i garetta chciałem...bo taki chwalony ale jak zobaczyłem, że na drobnicę to już go nie chcę. Chcę coś na militarke. Myślałem o armand discover ale nie ma dyskryminacji...więc lipa. A bounty hunter discovery 3300 ma wszystko co mi trzeba, tylko nie rozumiem dlaczego ma kiepską opinię?Na niektórych forach go chwalą.
    Znajdę jakiś model do 700zł, który nada się głównie na militarkę?

to może :
    http://allegro.pl/traper-najglebszy-polski-wykrywacz-metali-metalu-i2456093341.html

Może napisz posta na jakimś forum ( stronce ) związaną z tematyką wykrywaczy ?
  • Poziom 9  
    Dzięki za pomoc;) Do zamknięcia:)