Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen ax 1.5 D spot rocznik 1996

16 Sty 2005 16:19 1758 6
  • Poziom 13  
    W moim citroenie AX 1.5 D spot zepsuł się zamek bagażnika. W sklepie zaproponowali mi wymianę wszystkich zamków. Poszukuję kogoś kto naprawi lub sprzeda, ewentualnie podpowie jakiś adres w okolicach Głogowa gdzie można taki zamek naprawić lub kupić. Zaznaczam że do zamka bagażnika mogę używać innego klucza. Czy na giełdzie w Lubiniu można dostać taki zamek?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Nie wiem jak w okolicach Głogowa ale mi udało sie kupić taki zamek na auto złomie. Proponuje poszukac na jakims okolicznym. Co do kluczyka to nie ma problemu bo można zastosować zapadki ze starego zepsutego zamka i kluczyk zostanie ten co był. Cena za jaką udało mi się kupić to 40zł. Poszukaj tez na allegro, jest tam aukcja z wszystkimi cześciami do Ax-a...
  • Poziom 13  
    Dzięki, zapomniałem o Allegro.
  • Poziom 27  
    zamek czy wkładka? jak wkładka to idż do punktu gdzie dorabiają klucze i sobie powinni z tym poradzić.
  • Poziom 13  
    wkładka jest ok, sama wylatuje z zamka, po włozeniu i wyciagnięciu kluczyka widać że zapadki pracuja prawidłowo. Po wyciagnięciu wkładki zauważyłem w zamku połamana tulejkę metalową.
  • Poziom 11  
    Miałem ten sam problem. Wkładka trzyma się na takim metalowym zacisku który sie poprostu łamie. Poszukaj cobie na auto złomie samego zamka, albo całej klapy, po czym wyciągnij wkładke ale ostrożnie żeby nie złamać zatrzasku. uwaga na zabezpieczenie. wymieniasz zamek wciskasz wkładke zamkładasz zabezpieczenie i gra. wydatek około 30 zł. Jak wyjmiesz wkładke i popatrzysz w w otwór po wkładce to zabaczysz połamany zaczep.i w tedy bedziesz wiedział o czym mówie.