Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zaprogramować pilot UCT-029

k.witczak17 02 Jul 2012 12:41 11251 10
 • #1
  k.witczak17
  Level 9  
  Witam mam problem otóż kupiłem dzisiaj pilot universalny UCT-029 i nie wiem jak go zaprogramować bardzo proszę o szybką odpowiedz.Z góry bardzo dziękuje :).
 • #2
  egon42
  Level 37  
  Jak kolega kupił pilota to jest też pewnie instrukcja jak go programować trzeba poczytać. Jak znam piloty marki uct to jest to pilot dedykowany tylko do sprzętu firmy samsung z innym sprzętem raczej nie będzie działać. Niektóre wersje sprzętu wybiera się przełączając pilot za pomocą klawisza power i klawisz numeryczny np. przyciskamy power i klawisz 2 równocześnie lub power+6 można wybrać power i klawisz od 1 do 9.
 • #3
  k.witczak17
  Level 9  
  Wiem mam instrukcję obsługi i tam nie pisz nic jak zaprogramowac są same piloty itp a u góry pisze KOD 029 niech pan mi wytłumaczy powoli jak ustawić bo zabardzo nie łapie o co chodzi że power i 6 i 1 itp odp :(
 • #4
  egon42
  Level 37  
  Co kolega chce sterować tym pilotem?? ten pilot działa tylko na sprzęt firny Samsung na inny nie działa. Generalnie tego pilota się nie programuje wkłada sie baterie wybiera typ sprzętu i powinien działać. jedynie jak nie działa to kilka wersji innych pilota przełącza się przyciskając klawisz power i numeryczny punkt 6 instrukcji pilota jak instrukcja to 1 kartka papieru bo taką ja mam.
 • #5
  anula0701
  Level 2  
  Hej ja również mam ten sam problem z tym pilotem.

  Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy tym pilotem uniwersalnym uct-029 moge tylko przełaczac kanały? czy moge również ustawić menu w tv?

  Bo niby pilot działa, ale klawisz menu, sleep i inne nie działaja :( A moze to wina TV??

  aaaa zapomnnialam dodac ze nie mam instrukcji bo dostalam pilot w spadku :)
 • #6
  h jaworski
  Home appliances specialist
  egon42 wrote:
  Jak znam piloty marki uct to jest to pilot dedykowany tylko do sprzętu firmy samsung z innym sprzętem raczej nie będzie działać
  to kolega czytał ??
  anula0701 wrote:
  Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy tym pilotem uniwersalnym uct-029 moge tylko przełaczac kanały? czy moge również ustawić menu w tv?
  Można ale kolego wróżek tu nie ma jak się che informacji to trzeba najpierw dać coś od siebie a jest to model tv jaki masz? To jest też wymóg regulaminu i 2 wymóg to nie podpinać się do innych tym bardziej starych tematów i 3 wymóg to pisać po polsku bez błędów z polskimi znakami, ja co wada komuś błędów nie wytykam bo sam je czasem robię ale kolega ma w opisie nauczyciel a to do czegoś zobowiązuje.
 • #7
  anula0701
  Level 2  
  Przepraszam bardzo, że nie podałam dokładnych informacji... Czytałam dokładnie i mój tv to właśnie samsung CW-29M226V (SRS, wow, 100Hz -choć nie wiem co to oznacza)).

  Nie wiedziałam, że nie można się podpinać pod inne wątki, widocznie nie doczytałam w regulaminie. I nie umiałam założyć nowego, gdyż nie jestem wybitnie uzdolniona komputerowo, ani mechanicznie.

  Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to z góry dziękuję.

  Dodano po 2 [minuty]:

  AAA przepraszam jak się na tym forum daje coś od siebie? bo z chęcią pomogę i dam.
 • #8
  egon42
  Level 37  
  anula0701 wrote:
  AAA przepraszam jak się na tym forum daje coś od siebie
  Kolega kolega h jaworski po przez określenie dać coś od siebie miał pewno a myśli że aby otrzymać informację trzeba podać model sprzętu żeby było wiadomo o jaki sprzęt chodzi. Co do pilota on ma chyba tylko kilka stanów pracy (teraz nie pamiętam bo nie mam instrukcji pilota na stanie) ale jak pisałem wcześniej pilota przełącza się przyciskając klawisz power i klawisz numeryczny od 1 do chyba 9, czyli przyciskamy na pilocie power i 1 i sprawdzamy czy pilot działa jak nie działa to power i 2 i tak dalej aż do 9. jak nic nie działa dobrze to albo pilot albo tv jest uszkodzone. Moje dane podają że do tego tv pasuje pilot AA5900370B wtedy kupujemy taki i sprawdzamy tv.
 • #9
  anula0701
  Level 2  
  Dziękuję bardzo :) Twoja pomoc bardzo mi pomogła. Pilot działa :))

  Mam jeszcze małe pytanko, czy te forum elektroda.pl jest płatne i jak mogę podarować Ci punkty za pomoc :)
 • #10
  egon42
  Level 37  
  Forum jest bezpłatne. Punkty możesz podarować jak chcesz możesz też kliknąć pomógł jak jest bo teraz nie widzę. Co do punktów dla mnie. to dziękuję bardzo zostaw dla siebie mam swoich dożo a tobie mogą kiedyś się przydać bo czasami np. za pobranie instrukcji obsługi trzeba zapłacić punktami.
 • #11
  anula0701
  Level 2  
  Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :) (nie moge znaleźć nigdzie ikonki POMÓGŁ)