Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie ze sobą dwóch wzmacniaczy...

Stylowy102 02 Lip 2012 19:33 782 1
  • #1 02 Lip 2012 19:33
    Stylowy102
    Poziom 10  

Witam. Mam problem... Mam amplituner i wzmacniacz. Wzmacniacz z Technics'a a amplituner z JVC. I 4 kolumny. Chciałbym tak zrobić aby na te 4 kolumny przez te 2 wzmacniacze puścić dźwięk. Nie chodzi mi tutaj o dwa złącza mini jack podłączone do rozgałęźnika tylko o podłączenie wzmacniaczy przez złącza cinch. W obydwóch urządzeniach możemy podłączyć dwa cinche na lewy i prawy głośnik. I mam wejście i wyjście. Próbowałem tak... Podłączyłem do wzmacniacza kabel cinch-mini jack czyli przez ten kabel będe puszczał muzyke. Do wyjścia podłączyłem kabel cinch-cinch a drugą część kabla podłączyłem do wejścia w amplitunerze. Nikby wszystko ok ale problem w tym że nie chce te połączenie działać. Słychać tylko szum w drugich głośnikach i zero muzyki. Co robię źle? Mógłbym prosić o pomoc jak to prawidłowo podłączyć? Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

0 1
  • #2 03 Lip 2012 14:06
    Stylowy102
    Poziom 10  

Problem rozwiązany... Problemem było to że wejście podłączałem do wejścia magnetofonowego. Wystarczyło że źródło dźwięku podłączyłem do wejścia AUX. ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo