Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Gleam - powiadomienie miganiem; wyświetla komunikat "nieprawidłowy

staś pytalski 02 Lip 2012 20:23 1755 0
    staś pytalski
    Poziom 30  
    Witam!
    Mam zagwozdkę jak w temacie. Próbuję ustawić w Motoroli Gleam powiadomienia o zdarzeniu np sms bądx nieodebranym połączeniu, w taki sposób by migały diody w dolnej części obudowy, bądź odpowiedni piktogram wyświetlał się na klapce. O ile w momencie połączenia, bądź sms pojawia się odpowiednia ikonka, to później ta opcja jest niedostępna. Jedynie po wciśnięciu giziczka z boku, przy zmkniętej klapce, telefon wyświetla na klapce odpowiednią ikonkę. Sprawdzałem ustawienia sms, ustawienia połączeń i nigdzie tego nie widzę. W ustawieniach telefonu wszedłem w ustawienia wyświetlacza znalałem podmenu "ustawienia przełączania i tam mam "przełączanie efektu oddechu"włącz/wyłącz" i "przełączanie efektu oddechu - ładowarka"włącz/wyłącz". W menu "połączenia" znalazłem podmenu ustawienia połączenia" dalej "zaawansowane" i np: "przypominanie czasu połączenia" a tam "wyłączone/pojedyńcze/okresowe" i w pojedyńczym mam możliwość wybrania zakresu od 1 do 3000 sekun, a przy okresowym w przedziale od 30 do 60 sekund. Nie wiem czy ta opcja w ogóle jest czy już nie?

Inną zastanawiającą mnie kwestią jest napis na wyświetlaczu nad zegarem o treści "nieprawidłowy". Nie wiem co i kto jest "nieprawidłowy"
    Prosze o wskazówki. Instrukcja telefonu jest uboga, a ze strony producenta niczym się nie różni.
    Ustawienia fabryczne przywrócone.
    Z góry dzięki.