Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWG 650 nie chce się włączyć

czeprz 03 Lip 2012 13:13 1650 6
  • #1 03 Lip 2012 13:13
    czeprz
    Poziom 1  

W trakcie prania strzeliły bezpieczniki. Teraz pralka Whirlpool AWG 650 nie chce się włączyć tylko słychać kilkakrotne pyknięcie blokady pokrywy. Również po wyjęciu wtyczki z gniazdka. Podejrzewam awarię blokady tylko nie wiem jak do niej się dostać, co trzeba zdemontować. Będę wdzięczny za pomoc.

0 6
  • #2 21 Lut 2019 18:12
    Fnucjusz
    Poziom 2  

Koledzy pomocy, u mnie nawet drzwiczki nie blokują się, i nie wiem co robić.

0
  • #3 21 Lut 2019 19:02
    mrice
    Specjalista AGD

Fnucjusz napisał:
    nie wiem co robić.

Posprawdzać zasilanie samej pralki od przewodu po wyłacznik sieciowy, a następnie blokadę.

0
  • #4 21 Lut 2019 19:32
    Fnucjusz
    Poziom 2  

Kurczę, stawiam na blokadę. Czy taką blokadę można jeszcze gdzieś w ogóle kupić?

0
  • #6 21 Lut 2019 22:24
    Fnucjusz
    Poziom 2  

Jutro wezmę się za to, a dziś już padam. Wyjąłem blokadę prawie rozsypała się w rękach. Martwi mnie jeszcze to, że mój pies (45kg.) ma w zwyczaju opierać się o pralkę, może coś urwał. Poza tym, ostatnio na drzwiczkach, klapie pralki stała dość ciężka szafeczka. Ech to, przekładanie na "potem". Bardzo dziękuję za porady i pomoc. Będę "zeznawał" na bieżąco.
    Najserdeczniej Pozdrawiam dobrej nocy.
    P.

0
  • #7 21 Lut 2019 23:56
    mrice
    Specjalista AGD

Fnucjusz napisał:
    Martwi mnie jeszcze to, że mój pies/45kg/ ma w zwyczaju opierać się o pralkę

Akurat AWG da rade

0