Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pad od PS2 przejściówka USB

nie20 03 Lip 2012 16:19 2517 2
  • #1 03 Lip 2012 16:19
    nie20
    Poziom 7  

Witam.
    Mam problem z padem od PS2. Mianowicie kupiłem przelotke USB aby można było grac na tym padzie na kompie a dokładnie fife 12. Mam drugiego pada od xoboxa i wszystko działa super. Jednak gdy podłączam tego od PS2 gra nie chce odpalić. Próbowałem pobra jakieś sterowniki; wujek google w tym przypadku nic nie wie. System windows 7 widzi tego pada i jak włączyłem kaliracje to wszystko działa. Więc próbowałem trochę w inną stronę i znalazłem na elektrodzie.pl emulator czy coś takiego, który miał sprawić że windows bd widział tego pada jako pada od xboxa. Niestety to też nie zadziałało. Proszę was o pomoc co mogę jeszcze zrobic w tym kierunku.
    Dzięki z góry i pozdrawiam :)

0 2
  • #2 03 Lip 2012 16:24
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Sprawdź, czy ta przejściówka nie jest przypadkiem zaprojektowana tylko do PS3.
    Mam coś takiego i pod PS3 dział bez problemu (poza przyciskiem PS). Aha. Trzeba jeszcze ręcznie włączyć lampkę "Analog", na padzie, żeby poprawnie działało.

0
  • #3 03 Lip 2012 16:31
    nie20
    Poziom 7  

Hmm raczej nie jest bo jak ją kupowałem na allegro to w opisie aukcji było wyraźnie napisane że jest pod pada z PS2. Z tym analogiem to wiem że trzeba włączyć. I chyba raczej to nie jest wina przejściówki bo system widzi tego pada. Chodzi mi o to żebyście pomogli z jakimiś sterownikami lub właśnie z emulatorem żeby widział go jako pada od xboxa.

0