Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alfa romeo 166 2.5 v6 jak zablokować wał i wałki przy wymianie rozrządu?

kamiljakubowskii 03 Lip 2012 20:53 3389 5
  • #1 03 Lip 2012 20:53
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

witam szanownych kolegów,mam problem poszedł mi pasek rozrządu,zakładam wszystko nowe,ale nie mogę poradzić sobie z ustawieniem rozrzadu,nie mogę znależc zadnych znaków,jedynie znalałem na kncach wałków kilka kresek,jedna z nich grupsza,jest tez znak na kole pasowym wału ale nie ma nic na obudowie zeby go zgrać,prosze o pomoc bo jestem w kropce:/

0 5
  • #2 03 Lip 2012 20:56
    gacopiesz
    Poziom 18  

są blokady specjalne na wałki

0
  • #3 03 Lip 2012 21:02
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

kolego mozna zablokować bez blokad,masz racje sa blokady ale wydać jednorazowo pieniadzę to nie sztuka.

0
  • #4 03 Lip 2012 21:31
    pioart
    Poziom 37  

kamiljakubowskii napisał:
    witam szanownych kolegów, mam problem poszedł mi pasek rozrządu, zakładam wszystko nowe, ale nie mogę poradzić sobie z ustawieniem rozrzadu, nie mogę znależc zadnych znaków,…. ,prosze o pomoc bo jestem w kropce:/

I to. Gubisz się w zeznaniach.
    kamiljakubowskii napisał:
    kolego mozna zablokować bez blokad,masz racje sa blokady ale wydać jednorazowo 300zł to nie sztuka

To po jaką jasną „Cholerę” trujesz du..ę? Wiesz lepiej, to kombinuj. Bez blokad to sobie możesz … .
    W załączniku masz jak to powinno wyglądać.
    Temat i tak do kosza wyleci.

0
  • #5 04 Lip 2012 11:33
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

Kolego czemu temat do wyrzucenia?? dzieki za wysłanie pliku juz sobie poradzę, bardzo mało jest opisane naten temat jak ustawię to wstawie zdiecja jak zablokowałem wałki i wałek, to moze komuś w przyszłosci sie przyda. dzieki z góry za pomoc.

1
  • #6 04 Lip 2012 12:35
    kidu22
    Poziom 35  

Twoja brocha czy wydasz 300zł na monaż czy na blokady.

0
  Szukaj w 5mln produktów