Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace III Exspresion dodatkowe kluczyki

04 Lip 2012 14:07 2639 8
  • Poziom 9  
    Nabyłem pojazd jak w temacie, otrzymałem dodatkowe kluczyki 2 sztuki z jakimś symbolem, do niczego nie pasują, poprzedni właściciel tez nie wiedzia,ł może ktoś się orientuje do czego słuzą? Ponizej foto Renault Espace III Exspresion dodatkowe kluczyki
  • Poziom 24  
    Może to jakiś rodzaj klucza-matki, z którego kopiujesz ewentualnie zgubione klucze? Fiat kiedyś oznaczał swoje kluczyki kolorami - niebieskie były te zwykłe, bordowy to "matka".
  • Poziom 9  
    Może i tak, tylko że w niczym nie przypominają oryginału klucza do stacyjki,i nie pasują i dlaczego aż dwa identyczne, jezeli to miałaby byc matka to wystarczyłby jeden. Bo oprócz nich są dwa do stacyjki oryginały.
  • Poziom 34  
    Prawdopodobnie są to kluczyki do wyłączenia syreny alarmu w trybie serwisowym. Poszukaj centralki alarmu i sprawdź.
  • Poziom 9  
    Niestety mój egzemplarz nie jest wyposażony w alarm, ma tylko immo i centralny zamek z pilotem radiowym w kluczyku.
  • Poziom 13  
    A w salonie lub w autoryzowanym serwisie? Powinni tam wiedzieć
  • Poziom 9  
    Będe dalej szukał jak się dowiem nie omieszkam dać info
  • Poziom 1  
    są to kluczyki do zamknięcia schowka dolnego na środku deski rozdzielczej
  • Poziom 9  
    Faktycznie pasują ale co dziwne kluczyk od stacyjki też pasuje a ten dodatkowy do stacyjki nie i to mnie wprowadziło w błąd w każdym razie wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc Temat uważam za wyczerpany