Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother 5340d - paski na wydrukach

appcontrol 04 Lip 2012 18:15 1611 0
  • #1 04 Lip 2012 18:15
    appcontrol
    Poziom 19  

Witajcie,

Mam problem z wydrukami na drukarce Brother 5340d. Drukarka pracowała na tonerze startowym, który został wymieniony na oryginał Brothera. Po ok. 14 tysiącach przebiegu wydruki zaczynały być zabrudzone. Pomyślałem, że to wina tonera lub bębna, a że potrzebowałem ich na szybko skusiłem się na zamienniki. Oryginały w sklepie na dla idiotów kosztowały 700zł, przy 890 za drukarkę :-) Dodam, że problem z wydrukami był już na oryginałach, jednak nie w tak dużym stopniu, jak aktualnie. Wrzucam wydruki testowe.

Przed napisaniem tego postu kontaktowałem się ze sklepem, w którym kupiłem bęben i toner z pytaniem czy wydruki załapują się pod reklamację. W odpowiedzi odpisali, że zabrudzona może być nagrzewnica...

Proszę Was o opinię, czy sprzęt do czyszczenia, wymiany, a może wystarczy wymiana art eksploatacyjnych na inne?

Brother 5340d - paski na wydrukach Brother 5340d - paski na wydrukach Brother 5340d - paski na wydrukach

Widzę, że skan jest niewyraźny - na całej stronie pojawiają się białe paski, od góry do dołu, regularnie o szerokości ok. 2mm.

0 0