Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG RF510 nie moge zainstalowac windowsa

06 Lip 2012 10:39 2248 1
  • Poziom 8  
    Witam,

Mam problem z SAMSUNGIEM RF510 mianowicie laptop za na każdym uruchomieniem chciał płytę to mu dałem samsunga win 7 recovery i gdy chce zainstalować np. przez botowanie na CD/DVD to dochodzi mi do siebiesko jakiegos ekranu z napisem po środku setup is starting myślę ze jak 10 godzin tak go trzymalem to wystarczy.

A gdy odpalam przez recovery czyli f4 to staje na Please wait po jakimś czasie zmienia się na Samsung Recovery Solution 5 please wait

czy da sie jakos inaczej lub cos innego zrobic aby komputer zaczol działac poprawnie?

Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Samsungi mają to do Siebie że długo myślą. Sam mam samsunga tylko Model R540 na i3 z odkupu od klienta. Laptop sprawuje sie bardzo dobrze lecz kiedy chciałem oczyścić dane po poprzednim właścicielu właśnie poprzez postawienie go z recovery to pojawił sie problem, laptop zawiesił się dlugo myślał itd. Cierpliwie czekałem na ten moment kiedy to ruszy i po 2 godzinach męki udało się wykonać przywracanie z recovery. To jednak nie zakończyło wszystkich problemów. Laptop mimo, że postawiony na świerzym systemie z partycji recovery dalej mulił zacinał się itd. Z nerwów w ostateczności postanowilem sformatować dysk twardy i zainstalowałem windows 7 Home premium z płyty instalacyjnej (nie samsunga) i po wpisaniu klucza wszystko hazi .. Laptop śmiga płynnie bez zarzutu. Nie polecam Recovery samsunga.. ma za dużo śmieci w sobie.