Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klimatyzacja opel astra f 1.6 1995 kombi prośba

06 Lip 2012 16:11 1715 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam takie pytanie na które nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. Mianowicie zepsuła mi się klima w Oplu, dokładniej to uciekł gaz. Gość napełnił i uciekł ponownie ale zauważyłem to dopiero po pół roku bo była zima i nie używałem klimy :/ Pojechałem więc do mechanika ten sprawdził i powiedział że gaz ucieka koło czujnika wysokiego ciśnienia i trzeba go wymienić u nich koszt czujnika to 250 zł. Poszukałem więc na internecie i tu niespodzianka ceny od 70 do 200 zł i druga niespodzianka nie ma czegoś takiego jak czujnik wysokiego ciśnienia wszędzie pokazuje albo czujnik ciśnienia albo przełącznik wysokiego ciśnienia i teraz nie wiem co mam kupować. Z wyglądu są bardzo podobne jak dla mnie laika. Tu prośba ma: może ktoś schemat gdzie znajdują się jakie czujniki. Ten czujnik z którego ucieka mi gaz znajduje się po lewej stronie samochodu 4 pinowy ale nie wiem czy to czujnik czy przełącznik czy jak to się nazywa. Pomoże ktoś?
  • Poziom 35  
    Niech wymienią, bo jak będzie gdzie indziej wyciek to Twoja brocha.
  • Poziom 2  
    Sprawdzali i gość powiedział że wyciek jest z tego czujnika. Tylko jak napisałem wyżej nie wiem co to za czujnik, a są 2 z tego co udało się mi dowiedzieć.
  • Poziom 35  
    Zdecyduj sie czy koło czujnika, czy zaworku?