Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oznaczenie łożyska wału Stihl 026.

orzel-jak 06 Jul 2012 18:46 3221 7
    orzel-jak
    Level 16  
    Witam. Jak w temacie, poszukuje oznaczenia łożyska wału do stihl 026 od strony sprzęgła. To to z miejscem na uszczelniacz w pierścieniu zewnętrznym. Wiem, że kupie w stihlu ale zaopatruje się w hurtowni łożysk i tam jest znacznie taniej. Tylko nie wiem co to za łożysko. Jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuje.
    orzel-jak
    Level 16  
    Nie chodzi mi o jakiś niewiadomego pochodzenia zamiennik ale łożysko FAG z hurtowni gdzie nierzadko jest kilkakrotnie tańsze od tego w stihlu.
    Sel
    Level 15  
    Musisz mieć nie tylko rozmiar łożyska ale również tolerancję pasowania (luzu), zakładając zwykłe istnieje możliwość przyśpieszonego zużycia.
    orzel-jak
    Level 16  
    Przypuszczam że C3 jak większość tego typu łożysk stosowanych na wale.
    User removed account
    User removed account  
    orzel-jak
    Level 16  
    Może masz racje. Pewnie dam spokój i kupie w stihlu. Szkoda czasu na szukanie. W pilarce którą rozebrałem jest FAG oznaczony 535114 ale po tym numerze nic niemożna znaleźć. Mimo wszystko jak będę w hurtowni to zapytam bo skoro to robi fabryka FAG to musi być dostępne poza stihl. Dodam tylko że od strony koła łożysko FAG 16002 C3 w hurtowni kosztuje koło 15zł. Tak więc nie powiesz mi że nie jest taniej.
    User removed account
    User removed account