Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LPG KME pełne wskazanie tomasetto

07 Jul 2012 21:02 3386 8
  • Level 15  
    Witam,
    a ja mam problem ze wskaźnikiem lpg
    Mam wielozaór tomssetto oryginalnie była wskazówka która porusza sie zgodnie z tankowaniem.
    Kupiłem czujnik pełnego wskazania PW2-C oraz przełącznik KME 628H
    http://kme.eu/product,products,8.html
    http://kme.eu/product,products,48.html

Po podłączeniu samochód odpala wszystko gitara lpg benzyna.
    Mam tylko problem ze wskazaniem na butli na czujniku gdy kręcę zmieniają sie diody znaczy więcej lub mniej i tu wszystko ok. trzy przewody doprowadziłem pod maskę tam gdzie wychodzą przewody od przełącznik lpg. Zgodnie z instrukcja podłączyłem trzy żyły od czujnika PW2C czerwony do plusa czarny do minusa i biały do białego do czujnika wskazania.
    Po odpaleniu auta i przełączniku na lpg wszystkie diody sie świecą :( lpg zatankowane 1/2 gdy obracam na butli wskaźnikiem diody na PW2 C zmieniają sie ale na przełączniku nic sie nie zmienia wszystkie diody świecą sie.
    Czy jest jakiś patent o którym nie wiem jakiś myk?

Proszę o pomoc
    sq5haw
  • Level 10  
    Trzeba połączyć się z oprogramowaniem i zmienic w opcjach charakterystykę przełącznika wówczas będzie poprawnie pokazywal.
  • Level 15  
    oj nie to jest manula bez kompa.:)
    dziś doszedlem wskaźnik w innych wartosciach podaje od 100ohm do 30k a powinien dawac 0-90 ohm .
    Sprzedawca się pomylił już mi wymienia na drugi:)

TEMAT ZAMKNIETY
  • Level 2  
    witam, mam identyczny problem co autor postu, chcialbym sie dowiedziec jaki uzyc sensor pelnego wskazania zeby wspolpracowalo na 100% z centralka kme 628H, pozdrawiam
  • Level 2  
    witam ponownie , czy ktos jest wstanie mi pomoc?
  • Level 12  
    0-90 Ohm. Ma być podłączony z białym przewodem i z masą.
  • Level 2  
    tyle to wiem jak podlaczyc, chodzi mi zebyscie podali mi model sensora,pozdrawiam
  • Level 25  
    michal8-4 wrote:
    tyle to wiem jak podlaczyc, chodzi mi zebyscie podali mi model sensora,pozdrawiam

Najlepiej BRC - w większości takie były montowane (o-90om).
  • Level 2  
    czy mozesz mi dac kolego jakies namiary gdzie moglbym ewentualnie zakupic ten sensor (link do jakiegos sprzedawcy), bylbym naprawde wdzieczny