Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres ciśnieniowy Bosch TCA 6709 Benvenuto b60 - schemat przełącznika funkcji

08 Lip 2012 14:13 4238 7
  • Poziom 1  
    Witam.

Poszukuje schematu, rysunków technicznych budowy przełącznika funkcji od mojego ekspresu Boscha. Podczas naprawy rozłożyłem go, a że zapomniałem zrobić wcześniej zdjęcie, nie moge go teraz złożyć. Konkretnie chodzi o przełącznik do zmieniania między para, woda a kawą

Byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia lub skan z książki serwisowej Boscha.
  • Poziom 10  
    Przełącznik pary BOSCH BENVENUTO B60
    Ekspres ciśnieniowy Bosch TCA 6709 Benvenuto b60 - schemat przełącznika funkcji
  • Poziom 12  
    Witam.czy ktoś wie za co odpowiadaja styki metalowe w tacce ociekowej.
  • Poziom 10  
    Witam,
    Jeden ze styków odpowiada za informację o zainstalowanej tacy, a drugi za poziom maksymalnego napełnienia skroplinami i konieczności jej opróżnienia.
  • Poziom 12  
    Po czyszczeniu pojawił sie problem.komunikat o opróżnieniu tacki ale po opróżnieniu i wytarciu styków nie rusza. Wyjąłem styki i jesli złączyłem dwa styki te blisko siebie razem wszystko OK ale jak chce połączyć trzeci znowu nic i tak samo jak włożę tackę .(try missing).Odpiolem go i teraz wszstko pracuje jak trzeba.
  • Poziom 10  
    Zdarza się, że woda dostanie się za ściankę do wnętrza ekspresu bezpośrednio do styków gniazda tacy i płata figle. Trzeba je osuszyć najlepiej sprężonym powietrzem lub odczekać do wyschnięcia.
  • Poziom 12  
    Styki wyjąłem na zewnątrz i niestety takie dziwne zachowanie.Czy jest gdzieś czujnik ,ktory wyczuwa brak pojemniczka na fusy ?Tego brak i fusy lecą na tackę.
  • Poziom 10  
    Urządzenie nie posiada żadnego czujnika obecności pojemnika na fusy.