Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Imobilajzer i auto alarm RENAULT MEGANE 1.4

Darexxx 17 Jan 2005 13:53 6365 8
    Darexxx
    User under supervision
    Czy można połączyć auto alarm z imobilajzerem. Jeśli tak to w jaki sposób . Mam Renault Megane i szybko wysiadają baterie w imobilajzerze i chciałym go włączać i wyłączać autoalarmem . Mam imobilajzer podłączony z otwieraniem drzwi. prosiłbym jakieś rysunki może model jakiegoś dobrego autoalarmu . Z góry dzięki
  • OptexOptex
    PrzemoNS
    Level 12  
    Twoj immobilizer nie potrzebuje bateri, baterie te sa potrzebne tylko do otwierania i zamykania pojazdu.
    karzdy alarm morzna spiac z twoim zamkiem.
    Alarmow jest cala masa moim zdaniem na dobre zasloguja ITURA Net,Proxima,Ster,Tytan
    Darexxx
    User under supervision
    a możesz mi podać coś więcej na ten temat jak to zrobić

Dodano po 3 [godziny] 59 [minuty]:

Ludziska widze że pare osób ogląda ten temat . Więc prosze doradzcie mi bo ten problem mnie przerasta. Denerwuje się bo czasem imobilajzer działa czasem nie .PROSZE DAREXXX
  • OptexOptex
    PrzemoNS
    Level 12  
    system alarmowy posiada 2 przewody do sterowania centralnym zamkiem jest to inpuls masy na otwieranie 1 przewod i 2 przewod impuls masy na zamykanie.
    O ile sie nie myle to twoje auto ma zamek w ten sposob sterowany no chyba rze plusami to w tedy trzeba zmienic polaryzacje np, za pomoca przekaznikow.
    Przewody znajdziesz pod klawiszem otwierania i zamykania wewnatrz pojazdu bo chyba taki masz CO? A jesli nie to przewody od przepustu drzwi.
    Pozdrawiam i powodzenia
    Darexxx
    User under supervision
    Musze napisać ze jeszcze nie mam alarmu. Więc mógbyś mi doradzić jaki mam wybrać model i jak to podłączyć do imobilajzera. OK
    PrzemoNS
    Level 12  
    Immobilizer to osobna rzecz, zostaw go w spokoju.
    co do alarmu jaki wybierzesz to zalerzy tylko od Ciebie, czego oczekujesz i jakie ma pelnic funkcje? zastanow sie i na zakupy ;)
    W poprzednim poscie napisalem co ja uwarzam za dobre i godne uwagi.
    Wiecej informacji znajdziesz na forum "zabezbieczenia i alarmy" tam zadaj to pytanie a napewno wiecej ludzi odpowie.
    Pozdrawiam
    Donald7000
    Level 11  
    Ja rowniez mam podobny problem, ale z Renault 19. Moj poprzednik napisal o immobilajzerze wylaczanym oryginalnym pilotek w kluczyku. Czyli gdy chcemy wejsc do samochodu naciskamy pilot-kluczyc i zostaja otworzone drzwi i skasowany immobilajzer. Lesli bym zalozyl jakikolwiek inny alarm z podlaczeniem do centralnego zamka to pilotem bede rozbrajal alarm i otwieral drzwi, ale aby skasowac oryginalny immobilajzer to dodatkowo trzeba strzelic z oryginalnego pilota-kluczyka.
    Dodam, ze otworzenie drzwi nawet za pomoca klucza nie powoduje skasowanie immo.
    W tym przypadku chodzi i wyeliminowanie powtornego naciskania na pilota-kluczyc.
    PrzemoNS
    Level 12  
    Można założyć alarm bezpilotowy, który będzie korzystał a pilota fabrycznego.
    Donald7000
    Level 11  
    Owszem, mozna, ale taki alarm duzo kosztuje. Chcialbym wykorzystac alarm tradycyjny ktory zostal mi z poprzedniego samochodu.