Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu.

10 Jul 2012 10:03 3321 10
  • Level 10  
    Witam

Potrzebuję schemat lub instrukcję do centralki alarmu samochodowego.
    Niestety nie znam modelu czy producenta. Brak jakichkolwiek oznaczeń na obudowie.
    Może ktoś zetknął sie z takim modelem??
    Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu. Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu. Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu. Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 30  
    Jakiś chiński wynalazek, co potrzebujesz wiedzieć?
  • Level 10  
    Podpinam się pod temat, może ktoś z was wie co to za alarm ? z góry wielkie dzięki za pomoc.Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu.
  • Level 30  
    Daj fotę od dołu i obudowy.
  • Level 10  
    Jaki to alarm?? Potrzebna instrukcja lub nazwa modelu.
    obudowę jak coś wstawię jutro bo leży w garażu
  • Level 30  
    Niestety to nic typowego, a co potrzebujesz wiedzieć z niego?
  • Level 10  
    rozpiskę pinów, i co do czego podłączyć
  • Level 2  
    Witam. To jest alarm " Seo" producent jest z Warszawy ( mowa o tym ostatnim w wątku). Montowałem takowe i byłem zadowolony, bezawaryjne, świetny zasięg pilotów, dużo funkcji, certyfikat politechniki bodajże radomskiej. Poszukam schematu jeśli dalej jest potrzebny.
  • Level 17  
    Kolego Canis Lupus, to "na bank" nie jest alarm Seo! Obudowa pilota jest tylko taka sama jak w starszych modelach Seo. A tak na marginesie, to producent tych alarmów mieści się w Wasilkowie koło Białegostoku a ocena skuteczności (certyfikat) robione były na Politechnice Świętokrzyskiej (Kielce)
  • Level 2  
    Mea culpa ... Fakt zasugerowałem się obudową pilota. Powinienem na płytkę spojrzeć dokładnie, nawet złącze nie w tam gdzie w "seo" ...o certyfikacie pisałem że bodajże z radomskiej jednakowoż ;) ... Sorrki za pomyłkę.

• Level 28  
    Może to być stary Top Safe 20, nie mam płytki, żeby porównać. Pokaż zdjęcie wiązki i obudowy