Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zastanawiam się nad zakupem Hotpoint Aqualtis AQS73F 09 EU

maykelss 10 Jul 2012 10:06 6910 5
 • #1
  maykelss
  Level 1  
  Witam Was,

  Pralka: http://www.ceneo.pl/16276250s

  Nie ukrywam że pralka po za praktycznymi aspektami ma spełniać moje potrzeby pod katem wyglądu zewnętrznego- po prostu mi się podoba (jednak nie traktuje tego jako kluczowy argument decydujący o zakupie. Pralka przy ładowności 7kg jest bardzo płytka 42 cm (właśnie takiej gł. szukam) , planuje nie wykorzystywać w pełni możliwości załadunkowych, pewnie około 5 kg prania- myślę że to tez powinno wpłynąć na przedłużenia życia pralki, bo łożyska czy inne elementy powinny mieć lżejszą pracę, niż przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości.
  Obudowa bębna jest z tworzy kwestia czy jest opcja wymiany łożysk, które z tego co widzę padają praktycznie w każdej pralce.

  to co ma pralka z bajerów, natomiast na ile ma to przełożenie na faktyczna zaletę produktu (energooszczędność, cicha praca itd)

  - silnik trójfazowy 10 lat gwarancji
  - klasa A+++

  Przekonuje mnie też system sterowania, rodzaje programów- kwestia na ile ten moduł sterowania jest trwały? bo z tego co widziałem na tym forum, poprzednie modele miały awarie i błędy- no jeśli już taki moduł padnie to czy można go naprawić w jakimś serwisie niekoniecznie autoryzowanym?.

  Pozdrawiam i dziękuje z góry za opinie i sugestie.
 • #2
  Mekwion
  Level 10  
  Też się zastanawiałem i kupiłem. Mój problem polega na tym, że mieszkam w Niemczech i i tutaj ją użytkuję...nie ma też tutaj serwisu. Pomyślałem sobie, że przecież te 2 lata chociaż mi pochodzi to co mi tam...i kupiłem. Dzisiaj wyskoczył mi błąd F01. Pralkę kupiłem w lipcu. Nachodziła się, że hej. To co piszą o tej marce to szczera prawda - jest to gówno nie nadające się do użytku.
 • #4
  Mekwion
  Level 10  
  To weź i napraw w ramach gwarancji powyższy model model...najlepiej w najbliższych dniach. Nie będę musiał kupować nowej pralki.
 • #5
  IreuN
  Level 10  
  Wybaczcie, że odkopię tak stary wątek, przymierzam się do zakupu właśnie tej pralki, dokładnie tego modelu, jestem w stanie kupić nową za cenę 900zł, warto? Czy może w tej cenie da się dorwać cos nowego?

  Pozdrawiam
 • #6
  User removed account
  Level 1