Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson atramentowy - który wybrać

markoz73 10 Jul 2012 11:50 1214 1
    markoz73
    Level 9  
    Witam,

Po przejrzeniu opinii, forum, rozmów ze sprzedawcą w zasadzie jestem zdecydowany na Epson+CISS.

Wykorzystanie: 40% to wydruki biurowe (tekst, niewielkie grafiki), 40% duże grafiki, prezentacje na standardowym papierze biurowym A4, 20% wydruki na papierze foto.
    Konieczny skaner i wi-fi.

Zastanawiam się czy w w.w. sytuacji wybrać PX660+CISS Trigon w cenie 615zł jak zapewnia sprzedawca (Inksystem) o niebo lepsze wydruki foto.
    Link

Czy też wystarczy mi tańsze urządzenie z 4 tuszami, jak np. SX235W+CISS Inksystem w cenie 577zł.
    Link
    Nie wiem dlaczego, ale dla porównania zestaw PX660+CISS w Inksystem kosztuje 963zł.
    Link
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    drukareczkaE
    Level 10  
    Dobrze że mam kilka drukarek i pewnego dnia zdecydowałem się spróbować tusze różnych marek. Już wiem na 100%, że najtańsze nie są lepsze. To moja odpowiedź i opinia na ten temat. Trzeba próbować i porównywać.
    Jeżeli chodzi o drukarkę to do biura będzie pasować SX235W, urządzenie Small-in-One - bardzo małe i wygodne.
    Jeżeli by proporcje były inne, naprzykład 40% - wydruki zdjęć, to poleciłbym PX660 lub inne 6-kolorowe urządzenie od Epsona (PX730WD, PX830FWD).