Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SJ-MD100 / disc error

10 Lip 2012 23:32 2018 2
  • Poziom 9  
    Posiadam Technics SJ-MD100. Nie za każdym razem przyjmuje dyski, a od niedawna przy załadowaniu dysku po chwili wyświetla się: disc error. Dyski są sprawne, czyszczenie lasera nic nie dało. Czy moje przypuszczenia, że laser padł są trafne? Czy jest do dostania laser? Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 39  
    Jeśli jesteś pewny czystości optyki to zastanów się nad wymianą ... sprzętu, wszystkie SJ-MD100 jakie są na rynku wtórnym mają Uszkodzony Laser.
    Ceny lasera jakie się pojawiają to okolice 400-500zł.

Gdyby naprawa okazała się opłacalna to by ludzie tak masowo nie sprzedawali, ale może "pieprze jak potłuczony" i ktoś inny bardziej cię pocieszy.

P.s. Wiesz że samo czyszczenie oczka to czasami jest półśrodek ? zabawy jest więcej... a jak sprzęt pracował w pomieszczeniu z dymiarką to cały laser trzeba w izo wykąpać . (to też od konstrukcji zależy)
  • Poziom 9  
    problem rozwiązany, serwis technicsa stwierdził uszkodzony laser, a że koszt był zbyt wielki md wylądował w szafie, a ja kupiłem następny i o dziwo działa bez zarzutu, dziękuję wszystkim za porady.