Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tania ładowarka do telefonu, czy bezpieczna?

11 Lip 2012 12:41 959 4
  • Poziom 13  
    Witam! Nie dawno kupiłem na allegro tanią ładowarkę do telefonu. Sprzedawca miał sporo pozytywnych komentarzy. Teraz jednak zaczynam miec pewne obawy co do jej używania. Kosztowała tylko 2,40zł + dostawa 4zł.
    Prawdopodobnie dostanę już ją jutro. Czy jest prawdopodobieństwo, że może mi się coś stac z telefonem podczas jego ładowania? Telefon posiada akumulator NiMh 600mAh.
    link do tej oferty: 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
  • Poziom 30  
    Klego jakie pieniądze taka jakość. Wiesz nie chce źle mówić,ale może być tak, że rozwali Ci baterie lub będzie zawieszać telefon podczas ładowania. Możliwości jest wiele. Normalna ładowarka to wydatek 15-20zł.
  • Poziom 14  
    Ładowarki w takiej cenie nigdy nie wróżą nic dobrego(niska cena=niska jakość).Ładowarka może uszkodzić baterię jak i sam telefon aczkolwiek nie musi.Ja osobiście raz sie sparzyłem na takim temacie,od tamtej pory kupuję tylko oryginalne ładowarki i mam święty spokój.
  • Poziom 13  
    No to jak widac, niepotrzebnie zmarnowałem pieniądze. Dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 14  
    Chciałbym dodać iż pewnie to jest chiński sprzęt :D kolega zamówił ostatnio baterię też po okazyjnej cenie to nie dość że "szła" 2 tygodnie to maksymalnie trzyma 2h. Także lepiej więcej zainwestować i mieć porządną jakość.