Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Samsung I9100 USB nie wykrywane przez PC

Musca 12 Lip 2012 18:12 2195 7
  • Samsung I9100 USB nie wykrywane przez PC

Poziom 2  

Witam wszystkich od jakiegoś czasu posiadam Samsunga I9100 wiem ze problem był juz wałkowany kilka razy i nie dotyczy tylko mojego fona sprawa przedstawia sie następująco po aktualizacji do 2.3.5 USB telefonu nie pracuje tak jak powinno tz. ładuje normalnie w stacji dokującej Samsunga tez telefon pracuje tak jak powinien podłączony do kom. oryginalnym kablem pokazuje na fonie Podłączono MPT lecz żaden system nie wykrywa telefonu tz. Win7 WinXP testowane na kilku komputerach i kilku kablach sprawdzałem i pobierałem sterowniki Kiesem i próbowałem odpalać Odinem i nic, wcześniej korzystałem z kiesa tylko po wifi i byłem czas zadowolony ale chciał bym przejść na ICS i nie mam jak go zaktualizować. Myślę ze problem nie leży po stronie PC lub gniazda USB w fonie lecz w samych sterownikach USB w telefonie czy istnieje podmiana tych sterowników w Androidzie lub czy w jakiś sposób można sprawdzić czy pracują normalnie, dodam ze problem sie pojawił zaraz po aktualizacji nie na skutek upadku lub czegoś podobnego. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to mile widziana podpowiedz w jaki sposób. Pozdrawiam Wszystkich

0 7
  • MagBoss
    Poziom 22  

A debugowanioe usb włączone.

0
    Poziom 2  

krystiano973 napisał:
    A debugowanioe usb włączone.
    Wyłączone debugowanie USB przy załączeniu w telefonie działa tylko lądowanie a system w PC nic nie wykrywa

0
    Poziom 22  

Żebyś telefon mógł przefleszować to debygowanie usb musi być włączone.

0
    Poziom 2  

krystiano973 napisał:
    Żebyś telefon mógł przefleszować to debygowanie usb musi być włączone.
    Jak ustawie na włączone odin tez nie wykrywa telefonu :(

0
    Poziom 22  

A strerowniki poinstalowane kies zainstalowany.

0
    Poziom 2  

krystiano973 napisał:
    A strerowniki poinstalowane kies zainstalowany.
    tak najnowszy kies + stery sprawdzane na kilku PC-tach + sprawdzane na innych kablach dla pewności i dalej nic objawy takie jak by to w Androidzie czegoś brakowało tel pokazuje podłączenie kabla a nie wysyła info do pc

0
    Poziom 37  

Skoro po aktualizacji nie dzila usb to swiadczy o uszkodzonym boocie.
    Zadne debugowanie, sterowniki itp. poniewaz sam windows nie wykrywa urzadenia.
    Brak komunikacji objawia sie uszkodzonym bootloaderem. (lecz nie tylko i nie zawsze)
    Kwestje hw wykluczam, gdyz stalo sie to po aktualizacji.

0