Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ComboFix jak prawidłowo zakończyć

12 Lip 2012 18:40 1675 3
  • Poziom 23  
    W instrukcji na końcu przeczytałem:
    "Zawsze ściągajcie na pulpit najnowszą wersję, a po zastosowaniu i zakończeniu usuwania, należy go odinstalować, w tym celu wykonujecie:
    Start>>>uruchom i w okienku wklepujecie ComboFix /u i naciskacie Enter. Nie wolno Wam o tym zapominać !!!"

Mam Windows XP SP3.
    Plik ComboFix.exe umieszczam na pulpicie i uruchamiam. Po zakończeniu wykonuję instrukcję usuwania.

1. Po wykonaniu Start > Uruchom > ComboFix /u > OK, ponownie uruchamia się ComboFix i rozpoczyna ponowne skanowanie systemu.
    2. Na dysku C pozostaje katalog ComboFix ok. 13,1 MB i Qoobox ok. 5 MB. Chcę pozbyć się tych katalogów, ale przeczytałem, że nie można ich tak po prostu skasować.
    Co jest nie tak? Jak postępować?
  • Poziom 23  
    Znaczy jak chcesz usunąć te katalogi to się wpisujesz w linie poleceń combofix/ uninstall, lecz mi też to nie działało dopiero trzeba było unlockery ściągać albo nadać prawa folderowi dla administratora i tak go usunąć dopiero, ale możesz śmiało to usuwać pod warunkiem jeśli bo użyciu combofix (tak po 2 dniach) nie zauważysz że coś się posypało w systemie bo wtedy musisz przywrócić poprzednie ustawienia za pomocą combofix z tych folderów właśnie.
  • Spec od komputerów
    Uzyj np. OTC.exe powinien usunac wszystkie pozostalosci po combofix.
  • Poziom 23  
    Pomógł OTC. Parę dni regularnie czyściłem rejestr i kolejne usunięcie pozostałości po ComboFix dokonało się prawidłowo po komendzie ComboFix /u.