Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Goclever tab A103] bateria, oprogramowanie, samoczynne wyłączanie !

13 Lip 2012 15:58 6670 10
  • Poziom 9  
    Witam ! Posadam tablet goclever tab a103 (numer seryjny GCA10312052795) kupiony z androidem 4.0.3 w sklepie VOBIS. Od pewnego czasu tablet samoczynnie sie wylącza ! Przykładowa systuacja: ogladam film (bateria 30%) nagle tablet zdechł. nie dalo sie go już właćzyć. po podłaczeniu do ładowarki włączył sie i pisało ze ładuję sie i poziom baterii w tej chwili wynosi 99%. Po odłączeniu od ladowarki tablet wariuje sam wykonuje komendy bez mojej ingerencji. Może trzeba wgrać aktualizacje dla numeru seryjnego GCA1031205xxxx bo jesli dobrze rozumiem to "xxxx" to ostatnie cyfry mojego numeru seryjnego ?? Błagam pomózcie bo juz nie mam do niego sily. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam !
  • Poziom 9  
    Witam, mam podobną sytuację z moim A103 od wczoraj tak się dzieje jak u Ciebie, napisałem do goclevera ale oni traktują klientów jak nie powiem co i zapewne znów nie odpiszą.
  • Poziom 9  
    O tej sytuacji pisalem do nich 3 razy i nie raczyli odpisac. Probowalem wgrac jeszcze raz ICS'a ale LiveSuit nie widzi urzadzenia. Nie wiem co mam robic? To jest juz irytujace. Nie chce oddawac tabletu do naprawy poniewaz nie chce czekac na niego miesiac czasu bo.jest mi.potrzebny. Nie wiem co mam robic !!
  • Poziom 9  
    no ja u siebie nie moge spróbować wgrania oprogramowania na nowo bo na ich stronie do mojego nr seryjnego go nie ma:-)
  • Poziom 9  
    No moj numer seryjny jest 1205 xxxx ale co z tego jak maja Do dupy program do aktualizacji. Myslalem ze nie bd mial najmniejszego problemu aby zaktualizowac tablet ale sie mylilem. Nie wiem co mam robic !!
  • Poziom 9  
    W takim razie wysłać im to na serwis bo już nic nie zdziałasz jak mi nic nie odpisząa też będę zmuszony. Znajomej właśnie dziś posyłam przyjeżdża po niego kurier bo całkowicie po 2 tygodniach padł jej panel dotykowy i nic się nie da zrobic
  • Poziom 9  
    Najwyrazniej firma GOClEVER olewa sprawe i to calkowicie. Tez chyba bd musial go oddac bo co innego ?? Dzieki za info. Pozdrawiam !
  • Poziom 9  
    Jak to ktoś napisał naładowałem go do pełna tak że pisało naładowana na wyłączonym tablecie. Potem włączyłem ściągłem program do kalibracji baterii i ją skalibrował 8% była przestawiona tak program napisał ale o dziwo na razie działa i się nie wyłącza a grałem w gry ponad godzinę no zobaczymy
  • Poziom 9  
    Kalibrowalem baterie. Skalibrowalo o 9%. Po kalibracji nic sie nie zmienilo. Dalej 15% procent, ekran migota, sam wykonuje czynnosci (nawet go nie mam w rekach )az sie wylacza i dupa. Da sie wlaczyc poprzez podlaczenie do ladowarki. Nie wiem co mam robic. Chcialem jeszcze raz wgrac ICS'a ale livesuit nie widzi urzadzenia .
  • Poziom 9  
    W takim razie zgłoś go na serwis, mój na razie się unormował zobaczymy na jak długo, dziś też normalnie się zachowywał
  • Poziom 9  
    Witam ! Na stronie goclevera pojawil sie usprawniony livesuit dla windows 64 bit. Ja mam 32 bit ale mniejsza o to. Ściagnalem programik oprogramowanie dla mojej serii. Wylaczylem tablet, wsadzilem spinacz, podlaczylem i o dziwo Windows sam wykryl sterowniki i je zainstalowal, a LIVE SUIT wyswietlil komunikat wcisnalem tak i po 3 minutach juz bylo po :-) Tablet juz sie nie wylacza nie migota ekran i nic sam nie robi. Wszystko gra !! pozdrawiam !!!!!