logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Audi A4 98r.] Funkcje pompki centralnego a sterowanie szybami - przewody 11A, 9B, 15C

aron20000 13 Lip 2012 23:24 3831 2
REKLAMA
  • #1 11103731
    aron20000
    Poziom 22  
    Witam mam nawaloną pompkę centralnego w samochodzie jak w temacie.
    Chciałbym spytać co jest na wyjściu z pompki centralnego na trzech przewodach 11A (nie wiem jaki kolor nie zaznaczono na schemacie), 9B (czerwono-szary), 15C (Biało żółty):
    [Audi A4 98r.] Funkcje pompki centralnego a sterowanie szybami - przewody 11A, 9B, 15C
    Czy pompka centralnego steruje szybami, czy tylko ewentualnie domykaniem szyb, przy zamykaniu centralnym, a sterowanie jest tylko w przełacznikach?

    11A i 15C idą bezpośrednio do silników szyb, piny w silniczkach to odpowiednio 8 i 2. Te dwa przewody to domykanie szyb?

    Na 9B jest +, czy masa?

    Jeśli pompka nie steruje, tylko przekazuje to podanie odpowiedniego bieguna na 9B teoretycznie powinno ożywić szyby, chyba że jednocześnie na silniczku na 8 i 2 musi być + albo masa z 11A i 15C pompki?
    Mógłby ktoś pomóc. Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 11132767
    szwarcu1
    Poziom 14  
    Mam to samo. Jak pompka jest wyciągnięta - szyby nie działają. Jak pompka jet zamontowana, szyby ożywają. Czy można jakoś obejść to i sprawić, żeby szyby działały bez pompki???
  • #3 11132996
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Na czerwonym z szarym na pewno ma być plus (po kluczyku). Więcej nie wiem.
REKLAMA